-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт спортивного майданчика з штучним покриттям в с.Черемхів- ID: UA-2026-09-02-005170-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263973
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №33841-Музична школа с.Коршів вул.Шевченка,20...×-
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №33841-Музична школа с.Коршів вул.Шевченка,20 Коломийського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-08-20-007306-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30145010
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
капітальний ремонт кабінету відділу соціального захисту населення Коршівської сільської ра...×-
капітальний ремонт кабінету відділу соціального захисту населення Коршівської сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2025-04-15-007406-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25022281
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
капітальний ремонт найпростішого укриття в селі Черемхів вул. Українська,41"А" К...×-
капітальний ремонт найпростішого укриття в селі Черемхів вул. Українська,41"А" Коломийського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2024-07-23-006136-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22132518
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення Коршівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Маля...×-
Капітальний ремонт приміщення Коршівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Малятко» Коломийського району, Івано-Франківської обл.
- ID: UA-2024-02-14-010855-a
- Дата створення : 14.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20747663
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2024-02-14-005094-a
- Дата створення : 14.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20741847
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт захисної спору цивільного захисту сховища (протирадіаційне укриття (ПРУ...×-
Капітальний ремонт захисної спору цивільного захисту сховища (протирадіаційне укриття (ПРУ) обліковий номер 33854 ЗДО "Малятко" в с.Коршів. вул. Незалежності, 1а, Коломийського району, Івано-Франківської області.
- ID: UA-2023-09-22-008895-a
- Дата створення : 22.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19062379
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт захисної спору цивільного захисту сховища (ПРУ) обліковий номер 33854 Д...×-
Капітальний ремонт захисної спору цивільного захисту сховища (ПРУ) обліковий номер 33854 ДНЗ "Малятко" в с.Коршів. вул.Незалежності
- ID: UA-2023-08-28-001497-a
- Дата створення : 28.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18787480
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт кімнати гурткової роботи та кабінету завклубу в с.Черемхів- ID: UA-2023-08-10-010136-a
- Дата створення : 10.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18644105
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення другого корпусу Коршівської сільської ради по вул. Шевченка...×-
Капітальний ремонт приміщення другого корпусу Коршівської сільської ради по вул. Шевченка 24 с.Коршів
- ID: UA-2023-07-25-007192-a
- Дата створення : 25.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18495207
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення другого корпусу Коршівської сільської ради по вул. Шевченка...×-
Капітальний ремонт приміщення другого корпусу Коршівської сільської ради по вул. Шевченка 24 с.Коршів
- ID: UA-2023-07-24-000432-a
- Дата створення : 24.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18475849
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт адміністративної будівлі с.Лісна Слобідка- ID: UA-2023-06-15-006359-a
- Дата створення : 15.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18114931
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту приміщення для розміщення ВПО (евакуйованих) осіб Коршівськ...×-
Роботи по капітальному ремонту приміщення для розміщення ВПО (евакуйованих) осіб Коршівської сільської ради в с.Коршів, вул. Шевченка корпус №2 ЗДО "Малятко" Коломийського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2022-11-11-000708-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15839050
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту приміщення для розміщення ВПО (евакуйованих) осіб Коршівськ...×-
Роботи по капітальному ремонту приміщення для розміщення ВПО (евакуйованих) осіб Коршівської сільської ради в с.Коршів, вул. Шевченка корпус №2 ЗДО "Малятко" Коломийського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2022-11-10-013006-a
- Дата створення : 10.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15835172
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний р...×-
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний ремонт) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2022-02-01-004923-b
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13886097
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -