-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту свердловини № Г-1 с. Никанорівка, Покровського району, Донецьк...×-
Послуги з поточного ремонту свердловини № Г-1 с. Никанорівка, Покровського району, Донецької області за кодом ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-12-14-022889-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20076877
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту свердловини № Г-1 с. Никанорівка, Покровського району, Донецьк...×-
Послуги з поточного ремонту свердловини № Г-1 с. Никанорівка, Покровського району, Донецької області за кодом ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-12-12-023156-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20030796
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту свердловини № 448 с. Маяк, Покровського району, Донецької обла...×-
Послуги з поточного ремонту свердловини № 448 с. Маяк, Покровського району, Донецької області за кодом ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-12-12-023132-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20030771
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту свердловини № Aг-355 с. Шахове, Покровського району, Донецької...×-
Послуги з поточного ремонту свердловини № Aг-355 с. Шахове, Покровського району, Донецької області за кодом ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-12-12-022990-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20030627
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту свердловини № 515 с. Володимирівка, Покровського району, Донец...×-
Послуги з поточного ремонту свердловини № 515 с. Володимирівка, Покровського району, Донецької області за кодом ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-12-12-022842-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20030479
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту підвального приміщення адміністративної будівлі за адресою: ву...×-
Послуги з поточного ремонту підвального приміщення адміністративної будівлі за адресою: вул. М.Ф. Чернявського, б.14, с. Шахове, Покровського району, Донецької області за кодом ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-12-12-022718-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20030348
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінетів другого поверху адмінбудівлі, розташованої за адресою: вул. М.Ф....×-
Поточний ремонт кабінетів другого поверху адмінбудівлі, розташованої за адресою: вул. М.Ф.Чернявського, 14, с. Шахове, Покровський район, Донецька область» за кодом ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-11-14-006177-a
- Дата створення : 14.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19622642
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання робіт за об’єктом: Реконструкція громадського будинку Новоторецького фельдшерськ...×-
Виконання робіт за об’єктом: Реконструкція громадського будинку Новоторецького фельдшерського пункту по вулиці Гагаріна, буд.17а села Новоторецьке Добропільського району Донецької обл. під центр дозвілля молоді (І черга) (коригування)
- ID: UA-2021-10-13-009698-b
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11980516
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень першого поверху адміністративної будівлі Шахівської сільсько...×-
«Капітальний ремонт приміщень першого поверху адміністративної будівлі Шахівської сільської ради за адресою: вул. М.Ф. Чернявського, 14 с. Шахове, Добропільського району Донецької області»
- ID: UA-2021-09-29-002406-a
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11772818
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського район...×-
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського району Донецької області"
- ID: UA-2021-09-09-003155-a
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11456667
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільськог...×-
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільського району Донецької області"
- ID: UA-2021-09-08-002764-a
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11432098
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського район...×-
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського району Донецької області"
- ID: UA-2021-08-27-002341-b
- Дата створення : 27.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11270878
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського район...×-
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського району Донецької області"
- ID: UA-2021-08-19-002381-b
- Дата створення : 19.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11191102
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільськог...×-
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільського району Донецької області"
- ID: UA-2021-08-19-003503-c
- Дата створення : 19.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11188997
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільськог...×-
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільського району Донецької області"
- ID: UA-2021-08-10-001484-b
- Дата створення : 10.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11047240
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги відміненоТорги відмінено -