-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночного павільйону на зупинц...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночного павільйону на зупинці громадського транспорту «вул. Антона Ігнатченка» по вул. Пляжній) (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2026-08-14-001098-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30084570
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночного павільйону на зупинц...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночного павільйону на зупинці громадського транспорту «вул. Сергія Колачевського» по вул. Сергія Колачевського (біля буд.8)) (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2026-08-14-000584-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30084047
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночного павільйону на зупинц...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночного павільйону на зупинці громадського транспорту «Героїв підпільників» по вул. Сергія Колачевського (біля буд.26)) (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2026-08-14-000446-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083918
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені М...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені Миколи Скидана («Північний»)) (ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2026-06-09-009561-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29482058
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені М...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені Миколи Скидана («Північний»)) (ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2026-05-25-007326-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29326012
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені М...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені Миколи Скидана («Північний»)) (ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-03-20-005291-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28674187
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені М...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку імені Миколи Скидана («Північний»)) (ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-03-05-008292-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28512728
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із благоустрою населених пунктів (послуги з оновлення найменувань на зупиночних па...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (послуги з оновлення найменувань на зупиночних павільйонах) (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2025-09-01-004832-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26290965
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночних павільйонів на зупинк...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів (поточний ремонт зупиночних павільйонів на зупинках громадського транспорту)(ДК 021:2015: 45450000-6- Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2024-10-31-006013-a
- Дата створення : 31.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23087887
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів: поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку «Північ...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів: поточний ремонт фонтану «Каскад» у парку «Північний» (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2024-05-10-008990-a
- Дата створення : 10.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21529447
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги за рахунок видатків із благоустрою населених пунктів: Оновлення найменувань зупино...×-
Послуги за рахунок видатків із благоустрою населених пунктів: Оновлення найменувань зупиночних павільйонів (ДК 021:2015 - 45451100-4 Оздоблювальні роботи) (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-07-27-001953-a
- Дата створення : 27.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18515558
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (з частковим утепленням) фасаду управління праці та соціального захисту...×-
Капітальний ремонт (з частковим утепленням) фасаду управління праці та соціального захисту населення, за адресою: вулиця Ухтомського, 23 в Тернівському районі м. Кривий Ріг» (Додаткові роботи).
- ID: UA-2020-06-23-004958-a
- Дата створення : 23.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5371729
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт єдиної громадської пр...×-
45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт єдиної громадської приймальні, коридору та залу очікування на І поверсі будівлі управління праці та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради за адресою: вулиця Ухтомського, 23 в Тернівському районі м. Кривий Ріг». Додаткові роботи)
- ID: UA-2020-02-26-002967-a
- Дата створення : 26.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4556079
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт єдиної громадської пр...×-
45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт єдиної громадської приймальні, коридору та залу очікування на І поверсі будівлі управління праці та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради за адресою: вулиця Ухтомського, 23 в Тернівському районі м. Кривий Ріг». Додаткові роботи)
- ID: UA-2020-01-24-004163-b
- Дата створення : 24.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4360589
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт системи електрозабезпечення будівлі виконкому Тернівської районно...×-
"Капітальний ремонт системи електрозабезпечення будівлі виконкому Тернівської районної у місті ради, що розташована за адресою: вулиця Короленка, 1а в Тернівському районі м. Кривий Ріг". Коригування
- ID: UA-2019-04-08-001834-a
- Дата створення : 08.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3213286
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -