-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт найпростішого укриття адміністративної будівлі (підвал «А/під» кімната 1...×-
Поточний ремонт найпростішого укриття адміністративної будівлі (підвал «А/під» кімната 1,2,3) м. Немирів вул. Костельна,84 згідно ДК 021:2015- 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-07-005289-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30023498
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (часткова заміна віконних блоків) в приміщенні нежитлової будівлі за адрес...×-
Поточний ремонт (часткова заміна віконних блоків) в приміщенні нежитлової будівлі за адресою : с. Криківці, вул. Соборна 1,б згідно ДК 021:2015- 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-05-12-007599-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29194407
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кімнати №8 та частини коридору нежитлової будівлі за адресою:м. Немирів, в...×-
Поточний ремонт кімнати №8 та частини коридору нежитлової будівлі за адресою:м. Немирів, вул.. Соборна,28 ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-10-15-009955-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26764712
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (часткова заміна віконних блоків) в адміністративному приміщені за адресою...×-
Поточний ремонт (часткова заміна віконних блоків) в адміністративному приміщені за адресою: с. Велика Бушинка, вул. Центральна,11 а за ДК 021:2015-45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-06-19-002086-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25649441
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в кабінетах адмінбудівлі за адресою м. Немирів вул. Костельна,84- ID: UA-2025-03-13-002883-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24698223
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт господарських приміщень (гараж) за адресою: вулиця Горького,84 за ДК 021:2...×-
Поточний ремонт господарських приміщень (гараж) за адресою: вулиця Горького,84 за ДК 021:2015-45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2024-09-24-002714-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22679846
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в кабінетах адмінбудівлі за адресою м. Немирів вулиця Горького,84 за ДК 02...×-
Поточний ремонт в кабінетах адмінбудівлі за адресою м. Немирів вулиця Горького,84 за ДК 021:2015-45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2024-04-17-002991-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21319967
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень нежитлової будівлі (адміністративний будинок) в м. Немирів, вул....×-
Поточний ремонт приміщень нежитлової будівлі (адміністративний будинок) в м. Немирів, вул. Горького,84 за ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2021-09-10-002236-a
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11472786
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 , ГБН Г.1-218-182:2011 Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул....×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 , ГБН Г.1-218-182:2011 Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Будівельників (від перехр. вул. Поділ до перехр. вул. Козоріза та вул. Соборна) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області» за ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2020-06-26-007851-a
- Дата створення : 26.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5422566
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного...×-
ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт тротуарного покриття по вул. Соборна ( від перехр. вул. Княгині Щербатової до прехр. вул. Франка І ( парна сторона), від перехр. вул. Княгині Щербатової до буд № 89 ( непарна сторона) у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області»
- ID: UA-2020-06-02-009307-b
- Дата створення : 02.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5153224
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кімнати №2 нежитлової будівлі площею 16м2, Немирівської міської ради за ад...×-
Поточний ремонт кімнати №2 нежитлової будівлі площею 16м2, Немирівської міської ради за адресою Вінницька область м. Немирів, вул.Соборна,28
- ID: UA-2020-03-17-000558-a
- Дата створення : 17.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4651709
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.. Ліцейна ( від буд.№11 до буд. №28 та № 20)...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.. Ліцейна ( від буд.№11 до буд. №28 та № 20) у м. Немирів, Вінницької області
- ID: UA-2019-07-03-000717-a
- Дата створення : 03.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3537642
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.. Лугова в с. Байраківка, Немирівського райо...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.. Лугова в с. Байраківка, Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2019-06-20-000658-c
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3496625
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього та тротуарного покриття по вул.. Соборна ( від буд. №89 до п...×-
Капітальний ремонт дорожнього та тротуарного покриття по вул.. Соборна ( від буд. №89 до перехр. з вул. Будівельників та вул.. Козоріза у м. Немирів, Вінницької області
- ID: UA-2019-06-12-002007-b
- Дата створення : 12.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3473046
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього та тротуарного покриття по вул.. Козоріза ( від перехр. з ву...×-
Капітальний ремонт дорожнього та тротуарного покриття по вул.. Козоріза ( від перехр. з вул. Будівельників та вул.. Соборна до перехр. з вул. Ватутіна)у м. Немирів, Вінницької області
- ID: UA-2019-06-12-000940-a
- Дата створення : 12.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3471523
Немирівська міська рада ЄДРПОУ: 03772619ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -