-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція ділянки водопроводу по пров. Гуменюка (від ж. буд. №15 по пров.Гуменюка до в...×-
Реконструкція ділянки водопроводу по пров. Гуменюка (від ж. буд. №15 по пров.Гуменюка до вул. Гонти) в м.Хмельницький
- ID: UA-2026-09-02-011789-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270559
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція напірних каналізаційних колекторів діам. 500 мм та 600 мм від КНС-1 до вул....×-
Реконструкція напірних каналізаційних колекторів діам. 500 мм та 600 мм від КНС-1 до вул. Подільська, 174 в м. Хмельницький (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-008047-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241320
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція напірних каналізаційних колекторів діам. 500 мм та 600 мм від КНС-1 до вул....×-
Реконструкція напірних каналізаційних колекторів діам. 500 мм та 600 мм від КНС-1 до вул. Подільська, 174 в м. Хмельницький (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-11-008943-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052589
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція системи елек...×-
код ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція системи електропостачання МКП «Хмельницькводоканал» для приєднання КТП РТМ-2 МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» від власних мереж (ТП-69) за адресою вул. Водопровідна 75 в м.Хмельницькому)
- ID: UA-2026-06-30-014225-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697359
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція системи елек...×-
код ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція системи електропостачання МКП «Хмельницькводоканал» для приєднання КТП РТМ-2 МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» від власних мереж (ТП-69) за адресою вул. Водопровідна 75 в м.Хмельницькому)
- ID: UA-2026-06-02-011921-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29413213
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Проскурівська від колодязя на території міської...×-
Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Проскурівська від колодязя на території міської лікарні до вул. Н. Янчук в м. Хмельницький (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-11-17-014785-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27152594
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція артезіанських свердловин №4, №8 майданчик №2 та артезіанської свердловини №1...×-
Реконструкція артезіанських свердловин №4, №8 майданчик №2 та артезіанської свердловини №16 майданчик №4 першого підйому Чернелівського водозабору с. Чернелівка Красилівської міської ОТГ Хмельницької області (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - «Інші завершальні будівельні роботи»)
- ID: UA-2025-10-07-008545-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26666956
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція напірного каналізаційного колектора по вул.Північній в м. Хмельницький (код...×-
Реконструкція напірного каналізаційного колектора по вул.Північній в м. Хмельницький (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-09-19-012050-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26497859
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція самопливної каналізаційної мережі по вул.С.Бандери, 22 в м.Хмельницький- ID: UA-2025-09-19-012044-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26497855
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт насосного агрегата №1 на ГКНС по вул. Трудова, 6Б в м.Хмельницький Код...×-
Капітальний ремонт насосного агрегата №1 на ГКНС по вул. Трудова, 6Б в м.Хмельницький Код ДК 021:2015 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт насосного агрегата)
- ID: UA-2025-09-18-014258-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26484583
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Проскурівська від колодязя на території міської...×-
Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Проскурівська від колодязя на території міської лікарні до вул. Н. Янчук в м. Хмельницький (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-08-25-004312-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26227179
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція напірного каналізаційного колектора по вул.Північній в м. Хмельницький (код...×-
Реконструкція напірного каналізаційного колектора по вул.Північній в м. Хмельницький (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-08-18-008431-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26168116
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Проскурівська від колодязя на території міської...×-
Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Проскурівська від колодязя на території міської лікарні до вул. Н. Янчук в м. Хмельницький (код 45450000-6 - національного класифікатора України, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-08-06-010671-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26070974
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція напірного каналізаційного колектора по вул.Північній в м. Хмельницький (код...×-
Реконструкція напірного каналізаційного колектора по вул.Північній в м. Хмельницький (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-08-01-009330-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26033555
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт насосного агрегата №1 на ГКНС по вул. Трудова, 6Б в м.Хмельницький Код...×-
Капітальний ремонт насосного агрегата №1 на ГКНС по вул. Трудова, 6Б в м.Хмельницький Код ДК 021:2015 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт насосного агрегата)
- ID: UA-2025-07-31-006632-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26021154
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -