-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465,...×-
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465, м. Тернопіль» (ДК 021:2015 код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2024-01-31-013203-a
- Дата створення : 31.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20594581
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465,...×-
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465, м. Тернопіль» (ДК 021:2015 код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2024-01-11-003241-a
- Дата створення : 11.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20353422
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2023-07-13-009770-a
- Дата створення : 13.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18399282
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи ( Додаткові роботи по ремонту відділення паліативної та...×-
Інші завершальні будівельні роботи ( Додаткові роботи по ремонту відділення паліативної та хоспісної терапії КНП "МКЛ №3" ТМР по вул . Стрілецька, 11, с. Малашівці Зборівського району Тернопільської області)
- ID: UA-2022-11-30-012408-a
- Дата створення : 30.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16047769
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2022-02-23-009067-a
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14281056
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в приміщенні свердловини в будинку водокачки відділення паліативної та хос...×-
Поточний ремонт в приміщенні свердловини в будинку водокачки відділення паліативної та хоспісної терапії КНП "Міська комунальна лікарня №3" ТМР по вул. Стрілецька, 11, с. Малашівці Зборівського р-ну Тернопільської області
- ID: UA-2020-12-23-016472-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7965987
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Поточний ремонт існуючого приміщення кисневої по влаштуванню відкритої площадки під ємкост...×-
Поточний ремонт існуючого приміщення кисневої по влаштуванню відкритої площадки під ємкості рідкого кисню КНП "Міська комунальна лікарня №3" ТМР
- ID: UA-2020-11-20-009461-c
- Дата створення : 20.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7309253
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення (виготовлення проектно - кошто...×-
Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення (виготовлення проектно - кошторисної документації)
- ID: UA-2019-04-23-000320-c
- Дата створення : 23.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3275774
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Реконструкція приміщення з впровадження енергозберігаючих заходів із заміною фасадни...×-
"Реконструкція приміщення з впровадження енергозберігаючих заходів із заміною фасадних віконних та дверних блоків міської комунальної лікарні №3 по вул.Волинська, 40 в м.Тернополі"
- ID: UA-2018-11-21-001191-a
- Дата створення : 21.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2608028
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання проектно-кошторисних робіт по об'єкту "Реконструкція приміщення з впро...×-
Виконання проектно-кошторисних робіт по об'єкту "Реконструкція приміщення з впровадження енергозберігаючих заходів із заміною фасадних віконних та дверних блоків міської комунальної лікарні №3 по вул.Волинська, 40 в м.Тернополі" (коригування)
- ID: UA-2018-10-23-000538-c
- Дата створення : 23.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2495330
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень комунального некомерційного підприємства "Міська комунал...×-
Капітальний ремонт приміщень комунального некомерційного підприємства "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради
- ID: UA-2018-08-09-001945-b
- Дата створення : 09.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2259567
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень грязеводолікувального комплексу- ID: UA-2018-08-09-001863-b
- Дата створення : 09.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2259566
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт по влаштуванню робочих місць касирів у холі першого поверху поліклініки...×-
Капітальний ремонт по влаштуванню робочих місць касирів у холі першого поверху поліклініки лікарні
- ID: UA-2018-02-07-001983-a
- Дата створення : 07.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1661299
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція приміщення з впровадження енергозберігаючих заходів із заміною фасадних віко...×-
Реконструкція приміщення з впровадження енергозберігаючих заходів із заміною фасадних віконних та дверних блоків міської комунальної лікарні №3, вул. Волинська, 40, м. Тернопіль
- ID: UA-2017-12-20-001406-a
- Дата створення : 28.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1527217
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція приміщень стаціонару та реконструкція приміщення грязе-водолікувального комп...×-
Реконструкція приміщень стаціонару та реконструкція приміщення грязе-водолікувального комплексу.
- ID: UA-2017-12-18-002694-b
- Дата створення : 20.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1486906
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 02001334ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги відміненоТорги відмінено -