-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи на сталевому газопроводі в/т Дн 325, пошкодженого внаслідок...×-
Аварійно-відновлювальні роботи на сталевому газопроводі в/т Дн 325, пошкодженого внаслідок бойових дій, до котельні «Лазурний» КВП «Краматорська тепломережа» міськради, за адресою: м. Краматорськ, вул. Біленьківська 86
- ID: UA-2026-01-16-007521-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27936336
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) нежитлової будівлі, пошкодженої в насл...×-
Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) нежитлової будівлі, пошкодженої в наслідок збройної агресії та розташованої за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2Б код за ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи.
- ID: UA-2025-08-07-005916-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26078218
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція (технічне переоснащення) внутрішньої системи теплопостачання, розташованої в...×-
Реконструкція (технічне переоснащення) внутрішньої системи теплопостачання, розташованої в нежитловому приміщенні за адресою вул. Біленьківська, 86, м. Краматорськ за кодом ДК: 021:2015:45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи (021:2015:45454000-4 Реконструкція)».
- ID: UA-2025-06-09-005939-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25545057
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з капітального ремонту будівлі диспетчерської, розташованої за адресою: м....×-
Виконання робіт з капітального ремонту будівлі диспетчерської, розташованої за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2-з за кодом ДК: 021:2015:45450000- 6 «Інші завершальні будівельні роботи»
- ID: UA-2024-06-07-001020-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21768551
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з Поточного ремонту залізобетонної димової труби Н=90 м на котельні "Лазурний...×-
Послуги з Поточного ремонту залізобетонної димової труби Н=90 м на котельні "Лазурний", вул. Біленьківська, 86 (вул. Бєляєва, 86) м. Краматорськ
- ID: UA-2023-08-31-001664-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18824415
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Роботи згідно із затвердженою проектно-кошторисною документацією по Об’єкту: «Технічне пер...×-
Роботи згідно із затвердженою проектно-кошторисною документацією по Об’єкту: «Технічне переоснащення котельні за адресою: вул. Шкільна, 2, м. Краматорськ (технічне переоснащення комерційного вузла обліку газу)» (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2021-06-10-000382-b
- Дата створення : 10.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10271907
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне переоснащення котельні за адресом: вул.Бєляєва, 86 м.Краматорськ- ID: UA-2020-04-17-005704-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4870319
КП "Краматорська тепломережа" ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне переоснащення котельні за адресом: вул. Шкільна, 2 м.Краматорськ- ID: UA-2020-04-17-005463-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4869825
КП "Краматорська тепломережа" ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне переоснащення котельні за адресом: вул. М. Горяйного, 45, м. Краматорськ- ID: UA-2020-04-17-005140-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4869183
КП "Краматорська тепломережа" ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне переоснащення котельні за адресом: вул. Д.Мазура, 17 м.Краматорськ- ID: UA-2020-04-09-000996-b
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4787260
КП "Краматорська тепломережа" ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція трубопроводів зовнішніх теплових мереж «Теплотраса 80 квартал» (інв.№000385)...×-
Реконструкція трубопроводів зовнішніх теплових мереж «Теплотраса 80 квартал» (інв.№000385) по котельні «Лазурний», вул. Бєляєва, 86 в м. Краматорськ
- ID: UA-2019-09-10-001543-b
- Дата створення : 10.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3764269
КП "Краматорська тепломережа" ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Роботи з «Реконструкція зовнішніх теплових мереж «Теплотраса вул. Лазо», ділянки ТК7-ТК6 п...×-
Роботи з «Реконструкція зовнішніх теплових мереж «Теплотраса вул. Лазо», ділянки ТК7-ТК6 по котельні «Лазурний», вул. Бєляєва, 86 в м. Краматорськ.
- ID: UA-2018-08-06-001021-b
- Дата створення : 06.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2336706
КП "Краматорська тепломережа" ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт цегляної димової труби Н=23м котельні "Шкільна" по вул. Шкільна,2- ID: UA-2017-07-26-000092-b
- Дата створення : 26.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1011482
КП "Краматорська тепломережа" ЄДРПОУ: 00131133ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -