-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)- ID: UA-2022-01-27-002517-b
- Дата створення : 27.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13804060
Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 43978259ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 652 дні назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)- ID: UA-2021-12-08-017782-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12976676
Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 43978259ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2021-08-17-004093-b
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11148882
Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 43978259ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2021-08-17-009313-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11148770
Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 43978259ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2021-06-02-005038-c
- Дата створення : 02.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10157955
Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 43978259ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)- ID: UA-2021-01-11-003755-a
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8115993
Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 43978259ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -