-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи газопостачання передбачає прокладання мереж внутрішнього газопо...×-
Капітальний ремонт системи газопостачання передбачає прокладання мереж внутрішнього газопостачання (громадська будівля) розташований за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Кадубівці, вул. В. Михайловського, буд. 2.
- ID: UA-2024-11-07-004389-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23163601
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2024-10-28-005549-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23041699
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2024-10-04-008932-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22795985
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту окремих приміщень адмінбудівлі Репужинецької сільської ради за...×-
Послуги з поточного ремонту окремих приміщень адмінбудівлі Репужинецької сільської ради за адресою: вул.Центральна, 9 в с. Репужинці. Чернівецького району. Чернівецької області.
- ID: UA-2024-08-06-004526-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22240004
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи з капітального ремонту покрівлі Хрещатицької філії І-ІІ сту...×-
Аварійно-відновлювальні роботи з капітального ремонту покрівлі Хрещатицької філії І-ІІ ступенів Кадубовецького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Чернівецького району Чернівецької області.
- ID: UA-2024-04-15-010664-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21301343
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень в будів...×-
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень в будівлі Кадубовецької сільської ради під розміщення "Центру надання адміністративних послуг" за адресою: вул. В. Михайловського, 22 в с.Кадубівці Чернівеьцкого району Чернівецької області (додаткові роботи)
- ID: UA-2023-12-12-019178-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20026786
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщення (другий...×-
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщення (другий поверх) адмінбудівлі Кадубовецької сільської ради за адресою: вул.В.Михайловського, 22 в с.Кадубівці Чернівеьцкого району Чернівецької області)
- ID: UA-2023-12-11-015788-a
- Дата створення : 11.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20000909
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (заміна існуючої системи о...×-
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт (заміна існуючої системи опалення) в будівлі Кадубовецької сільської ради за адресою: вул. В.Михайловського, 22 с.Кадубівці Чернівецького района Чернівецької області.
- ID: UA-2023-11-22-008569-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19734123
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень в будівлі Кадубовец...×-
Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт частини приміщень в будівлі Кадубовецької сільської ради під розміщення "Центру надання адміністративних послуг" за адресою: вул.В.Михайловського,22 в с.Кадубівці Чернівецького району Чернівецької області)
- ID: UA-2023-09-22-006493-a
- Дата створення : 22.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19059996
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень (код ДК 021:2015-45450000-6 – Інші завершальні будів...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень (код ДК 021:2015-45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-08-15-010654-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18679490
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт нежитлового приміщення будинку культури за адресою: Чернівецька обл. Че...×-
Капітальний ремонт нежитлового приміщення будинку культури за адресою: Чернівецька обл. Чернівецький р-н. с.Кадубівці, вул. Українська, 5
- ID: UA-2023-03-14-004602-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17228608
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт адміністративної будівлі Кадубовецької сільської ради за адресою: Черні...×-
Капітальний ремонт адміністративної будівлі Кадубовецької сільської ради за адресою: Чернівецька олб. Чернівецький р-н, с. Кадубівці. вул. Михайловського, 22 ( замінна віконних та дверних блоків )
- ID: UA-2023-03-14-004375-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17228369
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 - Завершальні будівельні роботи (Реконструкція частини приміщен...×-
ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 - Завершальні будівельні роботи (Реконструкція частини приміщень Хрещатицького НВК під дві групи дошкільного виховання, що розташовані за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с.Хрещатик, вул. Першотравнева,3А (коригування).)
- ID: UA-2021-11-30-012176-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12787607
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Благоустрій території під облаштування сквера за адресою: вул.Головна,35 с.Чуньків, Чернів...×-
Благоустрій території під облаштування сквера за адресою: вул.Головна,35 с.Чуньків, Чернівецького району, Чернівецької області (капітальний ремонт) ДК 021:2015 4545 0000-6 «Інші завершальні будівельні роботи благоустрій»
- ID: UA-2021-08-17-003889-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11139666
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт даху (заміна) Кадубовецького Будинку культури по вул. Українська, 5 в с...×-
Капітальний ремонт даху (заміна) Кадубовецького Будинку культури по вул. Українська, 5 в с.Кадубівці Заставнівського району Чернівецької області
- ID: UA-2019-10-17-001649-b
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3897933
Кадубовецька сільська рада ЄДРПОУ: 04418558ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -