-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі переходу та кабінетів № 9, 31 навчального корпусу Комунального за...×-
Поточний ремонт покрівлі переходу та кабінетів № 9, 31 навчального корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради по вул. Італійська 66/28 в м. Бердянськ
- ID: UA-2019-06-03-001064-b
- Дата створення : 03.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3456738
ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го пов...×-
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
- ID: UA-2019-06-03-001423-b
- Дата створення : 03.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3431370
ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень за адресою м. Бердянськ вул. Консульська 23 є, кабіне...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень за адресою м. Бердянськ вул. Консульська 23 є, кабінети 7,8,13,15
- ID: UA-2018-10-26-000433-b
- Дата створення : 26.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2552388
ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Комунального закладу "Бердянський медичний колед...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради за адресою: вул. Італійська, 66/28, м. Бердянськ
- ID: UA-2018-09-28-000086-a
- Дата створення : 28.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2452628
ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт роздягальні, душової та вбиральні в спортзалі навчального корпусу Комуналь...×-
Поточний ремонт роздягальні, душової та вбиральні в спортзалі навчального корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради
- ID: UA-2018-07-31-000505-a
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2262064
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
поточний ремонт внутрішніх приміщень в навчальному корпусу по вул. Італійській 66/28 м. Бе...×-
поточний ремонт внутрішніх приміщень в навчальному корпусу по вул. Італійській 66/28 м. Бердянськ
- ID: UA-2017-10-27-001032-c
- Дата створення : 27.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1305189
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт (заміна вікон, ремонт відкосів зовні і всередині) в навчальному корпусі КЗ...×-
Поточний ремонт (заміна вікон, ремонт відкосів зовні і всередині) в навчальному корпусі КЗ «Бердянський медичний коледж» Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23-є, в м. Бердянськ
- ID: UA-2017-08-18-000079-c
- Дата створення : 18.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1127631
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень за адресою: вул. Консульська 23-є, в м. Бердянськ- ID: UA-2017-08-18-000088-c
- Дата створення : 18.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1108938
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень за адресою: вул. Консульська 23-є, в м. Бердянськ- ID: UA-2017-08-10-000867-c
- Дата створення : 10.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1070663
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт (заміна вікон, ремонт відкосів зовні і всередині) в навчальному корпусі КЗ...×-
Поточний ремонт (заміна вікон, ремонт відкосів зовні і всередині) в навчальному корпусі КЗ «Бердянський медичний коледж» Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23-є, в м. Бердянськ
- ID: UA-2017-08-10-000866-c
- Дата створення : 10.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1070366
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі актового та спортивного залів учбового корпусу медичного колед...×-
Капітальний ремонт покрівлі актового та спортивного залів учбового корпусу медичного коледжу по вул. Дюміна, 66/28, м. Бердянськ, Запорізька обл
- ID: UA-2016-05-18-000139-a
- Дата створення : 18.05.16
- Внутрішній номер закупівлі: 110938
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -