-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи.- ID: UA-2026-08-31-010761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244023
Військова частина А3186 ЄДРПОУ: 24980724ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:32)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи.- ID: UA-2026-08-31-001579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234881
Військова частина А3186 ЄДРПОУ: 24980724ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:05)
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи- ID: UA-2026-02-19-014401-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28368595
Військова частина А3186 ЄДРПОУ: 24980724ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена