-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по триманню в належному стані внутрішніх систем гарячого водопостачання (промиванн...×-
Послуги по триманню в належному стані внутрішніх систем гарячого водопостачання (промивання бойлерів) Житомирського дошкільного закладу №56
- ID: UA-2024-09-20-012233-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22660070
ЖИТОМИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту з усунення аварії вентиляційної системи харчоблоку ЖДНЗ 56 за...×-
Послуги з поточного ремонту з усунення аварії вентиляційної системи харчоблоку ЖДНЗ 56 за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, будинок, 31
- ID: UA-2023-07-10-005324-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18358505
ЖИТОМИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійних робіт системи водопостачання в Житомирському дошкільному навчальному з...×-
Послуги з аварійних робіт системи водопостачання в Житомирському дошкільному навчальному закладі №56 за адресою: м. Житомир, вул.Гагаріна, 31
- ID: UA-2022-12-06-002428-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16110410
ЖИТОМИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир,...×-
Поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015 – 45330000-9: Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2022-02-09-017337-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14051555
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг по заміні унітазів- ID: UA-2021-09-29-002634-a
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11774515
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по облаштуванню витяжки для сушильної машини- ID: UA-2021-09-29-002616-a
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11774385
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водогінної системи у санвузлах та групах ЖДНЗ № 56- ID: UA-2018-02-21-001967-c
- Дата створення : 21.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1716969
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водомірного вузла та приєднаних ділянок водогінної мережі підвального прим...×-
Поточний ремонт водомірного вузла та приєднаних ділянок водогінної мережі підвального приміщення в ЖДНЗ № 56
- ID: UA-2018-02-13-000384-a
- Дата створення : 13.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1686053
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56 ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -