-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з заміни трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення- ID: UA-2026-08-24-002956-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30169551
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 15:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт-системи)- ID: UA-2026-02-25-003907-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28421039
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт-системи)- ID: UA-2026-02-23-002186-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28387431
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дообладнання системи вентиляції механічної дільниці повітроохолоджувачем- ID: UA-2025-12-04-016123-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27405049
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт-системи)- ID: UA-2025-11-04-001486-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26984112
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт-системи)- ID: UA-2025-08-26-002552-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26238749
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дообладнання системи вентиляції механічної дільниці повітроохолоджувачем- ID: UA-2024-08-15-006721-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22324656
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (мультиспліт системи)- ID: UA-2024-07-18-002093-a
- Дата створення : 18.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22096444
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт системи)- ID: UA-2024-06-24-007865-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21913344
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт системи)- ID: UA-2024-03-29-000759-a
- Дата створення : 29.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21154600
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (мультиспліт системи)- ID: UA-2024-02-23-001981-a
- Дата створення : 23.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20835683
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт системи)- ID: UA-2023-08-24-007977-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18770718
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (спліт системи)- ID: UA-2023-08-24-002795-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18765555
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт інженерних мереж електродепо «Оболонь» з впровадженням резервних джерел...×-
Капітальний ремонт інженерних мереж електродепо «Оболонь» з впровадженням резервних джерел теплозабезпечення об’єктів. Адміністративно-побутовий корпус
- ID: UA-2022-12-28-004820-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16485084
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45331000-6 Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітряЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж кондиціонерів побутових (мультиспліт-системи), код 45330000-9 «Водопровідні та сані...×-
Монтаж кондиціонерів побутових (мультиспліт-системи), код 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи» за ДК 021:2015
- ID: UA-2021-11-10-000208-c
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12390131
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -