-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішнього вуличного освітлення за адресами: вул. с. Васищево, вул. Зелен...×-
Поточний ремонт зовнішнього вуличного освітлення за адресами: вул. с. Васищево, вул. Зелена, Червона, 1-го Травня, Студена, Вишнева, Заливна та провулок 8 Березня.
- ID: UA-2020-11-23-001757-c
- Дата створення : 23.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7322783
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішнього вуличного освітлення по вул. Чкалова в смт. Васищеве- ID: UA-2020-10-05-008544-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6573936
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішнього вуличного освітлення по вул. 8 Березня в смт. Васищеве- ID: UA-2020-10-05-007611-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6572327
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішнього вуличного освітлення за адресами: Харківська область Харківськ...×-
Поточний ремонт зовнішнього вуличного освітлення за адресами: Харківська область Харківський район с. Подольох пров. Боровий та вул. Лісна, смт. Васищево вул. Кудрява, Трудова, Кірова, Орешкова, Заливна, провул. Південний, Трудовий, Піщаний
- ID: UA-2020-10-05-007270-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6571767
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи (встановлення автоматичної сигналізації,...×-
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи (встановлення автоматичної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень на об’єкті Васищівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Орєшкова, 35 в селищі Васищеве Харківського району Харківської області)
- ID: UA-2020-06-04-003899-b
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5177451
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу та налагодженню автоматичної пожежної сигналізації, сповіщення про пожеж...×-
Послуги з монтажу та налагодженню автоматичної пожежної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Васищівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат (Літ. "А-1") Васищівської селищної ради, Харківська область, Харківський район, смт. Васищеве, вул. Орєшкова, 64.
- ID: UA-2019-12-02-000127-b
- Дата створення : 02.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4091791
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стандартне приєднання до електричних мереж електроустановок бюджетних організацій, до е...×-
Стандартне приєднання до електричних мереж електроустановок бюджетних організацій, до електричних мереж системи розподілу (адміністративна будівля) вул.Орєшкова, б,45, в смт. Васищеве, Харківський р-н, Харківська область, Україна, (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету).
- ID: UA-2019-10-24-000539-b
- Дата створення : 24.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3925436
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонтних робіт по вулиці Шевченко в селищі Васищеве, Харківського району, Харкі...×-
Послуги з ремонтних робіт по вулиці Шевченко в селищі Васищеве, Харківського району, Харківської області, (джерело фінансування-кошти місцевого бюджету).
- ID: UA-2019-10-17-002161-b
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3898683
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж та налагодження автоматичної пожежної сигналізації, сповіщення про пожежу та переда...×-
Монтаж та налагодження автоматичної пожежної сигналізації, сповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Васищівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Васищівської селищної ради за адресою: Харківська область, Харківський район, смт. Васищеве, вул. Вишнева, 2-Е
- ID: UA-2018-06-12-000043-a
- Дата створення : 12.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2069203
Васищівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396584ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -