-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний ваговий; Сир твердий ваговий- ID: UA-2025-12-26-014102-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27785979
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%; Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421- ID: UA-2024-12-27-006529-a
- Дата створення : 27.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23892670
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2024-12-25-007372-a
- Дата створення : 25.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23861811
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2023-12-22-014111-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20215385
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2023-12-22-013904-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20215063
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний, не менше 9% жирності, Сир твердий, не менше 50% жирності- ID: UA-2023-12-21-016914-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20193846
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир свіжий (кисломолочний) 9%- ID: UA-2023-11-24-008865-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19772765
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2023-11-09-002922-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19569102
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир твердий- ID: UA-2023-11-09-002117-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19568309
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2023-11-09-001087-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19567271
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2023-10-18-001238-a
- Дата створення : 18.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19319175
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2023-09-26-002827-a
- Дата створення : 26.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19086387
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир кисломолочний жирністю не менше 9%, сир твердий жирністю не менше 50%- ID: UA-2022-09-14-007250-a
- Дата створення : 14.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15333207
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир кисломолочний жирністю не менше 9%, сир твердий жирністю не менше 50%- ID: UA-2022-08-19-007403-a
- Дата створення : 19.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15150374
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2022-08-11-008352-a
- Дата створення : 11.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15087737
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31850907ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -