-
-
Відкриті торги
-
КЕП
сир твердий, сир кисломолочний- ID: UA-2020-02-10-001338-a
- Дата створення : 10.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4463415
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
сир твердий, сир кисломолочний- ID: UA-2020-01-20-005131-c
- Дата створення : 20.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4317625
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий «Російський»- ID: UA-2019-01-22-002261-b
- Дата створення : 22.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2883580
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний «Радивилів молоко»- ID: UA-2019-01-22-001333-a
- Дата створення : 22.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2883221
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий "Російський"- ID: UA-2018-02-14-000436-a
- Дата створення : 14.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1690714
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2018-02-14-000696-c
- Дата створення : 14.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1687847
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир твердий Російський кисломолочний- ID: UA-2017-12-27-001360-a
- Дата створення : 27.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1522583
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
. Сир твердий «Російський», сир кисломолочний 9,5% жирності- ID: UA-2017-12-19-003070-a
- Дата створення : 19.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1483806
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2017-11-30-000046-b
- Дата створення : 30.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1386672
ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий "Російський", сир кисломолочний- ID: UA-2017-01-28-000007-b
- Дата створення : 30.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 525299
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -