-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)- ID: UA-2026-08-13-002238-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30072187
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко – 15511000-3)- ID: UA-2026-08-11-010444-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054101
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)- ID: UA-2026-06-04-013716-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443855
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)- ID: UA-2026-01-29-014151-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28117208
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)- ID: UA-2026-01-12-005683-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27880191
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко – 15511000-3)- ID: UA-2026-01-12-002466-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27877091
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко – 15511000-3)- ID: UA-2026-01-07-007672-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27855450
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)- ID: UA-2026-01-07-007648-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27855425
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 1551...×-
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 15511700-0)
- ID: UA-2025-12-29-000156-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27792559
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 1551...×-
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 15511700-0)
- ID: UA-2025-12-16-024722-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27601275
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко питне ультропастеризоване Лактель з ві...×-
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко питне ультропастеризоване Лактель з вітаміном D3 без кришечки 2,5% (Тетра Брік 1 кг) – 15511000-3)
- ID: UA-2025-12-15-019149-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27570978
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Вершки 10% 10гх10шт ТМ President – 15512000-...×-
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Вершки 10% 10гх10шт ТМ President – 15512000-0)
- ID: UA-2025-12-11-022472-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27524420
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 1551...×-
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 15511700-0)
- ID: UA-2025-12-09-009669-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27464914
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 1551...×-
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 15511700-0)
- ID: UA-2025-11-27-017260-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27306531
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 1551...×-
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко Premium drymilk TM Filarino імп – 15511700-0)
- ID: UA-2025-11-24-013289-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27242929
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -