-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 - Вершкове масло- ID: UA-2023-03-10-011409-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17210555
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир кисломолочний- ID: UA-2023-03-10-011402-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17210548
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15510000-6 - Молоко та вершки (молоко)- ID: UA-2023-03-10-011286-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17210431
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15550000-8 Молочні продукти різні (кефір, сметана)- ID: UA-2023-03-09-011549-a
- Дата створення : 09.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17199091
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 - Вершкове масло- ID: UA-2023-02-24-011505-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17092503
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15510000-6 - Молоко та вершки (молоко)- ID: UA-2023-02-24-001521-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17082525
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15540000-5 - Сирні продукти (сир твердий)- ID: UA-2023-02-24-001332-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17082328
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15540000-5 - Сирні продукти (сир кисломолочний)- ID: UA-2023-02-24-001101-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17082101
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15550000-8 - Молочні продукти різні (кефір, сметана)- ID: UA-2023-02-24-000738-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17081739
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2022-02-28-000034-a
- Дата створення : 28.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14301914
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (сметана, кефір)- ID: UA-2022-02-15-003637-b
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14129526
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти (сири)- ID: UA-2022-02-15-003412-b
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14129215
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко 2,5%)- ID: UA-2022-02-14-014869-b
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14122210
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2022-02-10-010993-b
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14069896
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (сметана. кефір)- ID: UA-2022-02-02-014438-b
- Дата створення : 02.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13927801
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189311ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -