-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Федьковича (комунальна власність) в м. Ярем...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Федьковича (комунальна власність) в м. Яремче Надвірнянського району Івано-Франківської області (Коригування)
- ID: UA-2026-08-17-003351-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30100247
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Шептицького (комунальна власність) в м. Яре...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Шептицького (комунальна власність) в м. Яремче Надвірнянського району Івано-Франківської області (Коригування)
- ID: UA-2026-08-17-002404-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30099297
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицька в м. Яремче Івано-Франківської област...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицька в м. Яремче Івано-Франківської області
- ID: UA-2021-12-23-013855-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13400787
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Франка в м. Яремче- ID: UA-2021-12-16-007513-c
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13185523
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття по вул. Стефаника в м. Яремче Івано-Франківської області- ID: UA-2021-12-08-006420-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12956450
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул. Галицька: влаштування бетонних плит в місті Яремче Надвірнянського ра...×-
Поточний ремонт вул. Галицька: влаштування бетонних плит в місті Яремче Надвірнянського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2020-12-28-000364-b
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8019594
КП Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Прикарпатська в м. Яремче (мікрорайон Дора)- ID: UA-2020-04-07-000922-a
- Дата створення : 07.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4772473
КП Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Поточний середній ремонт вул. Кам’янка в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1...×-
Поточний середній ремонт вул. Кам’янка в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (CPV ДК 021:2015 – 45233142-6 – ремонт доріг)
- ID: UA-2017-08-09-000332-c
- Дата створення : 09.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1208266
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Поточний середній ремонт вул. С.Бандери в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д....×-
Поточний середній ремонт вул. С.Бандери в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (CPV ДК 021:2015 – 45233142-6 – ремонт доріг)
- ID: UA-2017-08-09-000421-c
- Дата створення : 09.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1208228
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги комунальної власності по вул.Мічуріна в м.Яремче- ID: UA-2016-11-23-000410-b
- Дата створення : 23.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 334602
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги комунальної власності по вул. Вітовського в м. Яремче- ID: UA-2016-11-23-000354-b
- Дата створення : 23.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 334359
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Петраша в місті Яремче- ID: UA-2016-08-29-000271-c
- Дата створення : 29.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 193691
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Підскельній в місті Яремче- ID: UA-2016-08-26-000309-b
- Дата створення : 26.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 191988
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги комунальної власності вулиці Вітовського в місті Яремче- ID: UA-2016-08-26-000181-a
- Дата створення : 26.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 191623
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Петраша в м.Яремче- ID: UA-2016-08-26-000118-a
- Дата створення : 26.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 191442
Яремчанське міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -