-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Чикаленка 9- ID: UA-2026-09-04-008407-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297125
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Щербаківського 32/3...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Щербаківського 32/38
- ID: UA-2026-09-04-007986-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296698
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Щербаківського 32Б...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Щербаківського 32Б (двір)
- ID: UA-2026-09-04-007726-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296450
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Богдана Хмельницько...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Богдана Хмельницького 10
- ID: UA-2026-09-04-004185-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292943
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття за адресою: вул. Сальського Володимира, 3, 5 у...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття за адресою: вул. Сальського Володимира, 3, 5 у Шевченківському районі м. Києва за кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-08-31-002946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236258
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Ярославів Вал 21-Є- ID: UA-2026-08-03-006371-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29974816
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Січових Стрільців 5...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Січових Стрільців 58/2
- ID: UA-2026-07-09-003440-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29770244
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. вул. Чикаленка Євге...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. вул. Чикаленка Євгена 12-Б, 12-В
- ID: UA-2026-07-09-003225-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29770030
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Мала Житомирська 16...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Мала Житомирська 16/3
- ID: UA-2026-07-09-002949-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29769757
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Котарбінського Віль...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Котарбінського Вільгельма 15
- ID: UA-2026-07-09-002606-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29769411
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою пр. Берестейський 5- ID: UA-2026-07-09-002377-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29769181
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконати з відновлення покриття за адресою пров. А. Горської 10- ID: UA-2026-07-01-006352-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29705402
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою провул. Політехнічий 1/3...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою провул. Політехнічий 1/33
- ID: UA-2026-06-15-008460-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29538631
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Ольжича 2/33- ID: UA-2026-06-12-004711-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29520784
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Михайлівська 24/11-...×-
Послуга з поточного ремонту асфальтобетонного покриття за адресою вул. Михайлівська 24/11-В
- ID: UA-2026-06-12-004230-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29520308
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -