-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кі...×-
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кільцевого з’єднання між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 19 м.Біла церква Київської області
- ID: UA-2026-09-02-000717-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259617
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво ділянки теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаш...×-
Нове будівництво ділянки теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування перемички між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 24 м.Біла церква Київської область»
- ID: UA-2026-08-25-008790-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30186178
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція вузла обліку газу котельні за адресою : м.Біла Церква . вул.Січневий прпорив...×-
Реконструкція вузла обліку газу котельні за адресою : м.Біла Церква . вул.Січневий прпорив,19а
- ID: UA-2026-06-29-007606-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29678365
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи газопостачання обєкту "Реконструкція системи електропостачання...×-
Реконструкція системи газопостачання обєкту "Реконструкція системи електропостачання з влаштуванням підключення блочно-модульної когенераційної установки на базі генератора Avus 500 plus NG електричною потужністю 600 кВТ котельні ( інв. № 19) в м.Біла Церква, Київської області
- ID: UA-2026-01-12-000573-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27875321
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт доріг після аварійно-відновлювальних робіт на теплових мережах за адресою...×-
Поточний ремонт доріг після аварійно-відновлювальних робіт на теплових мережах за адресою : вул. Привокзальна,3 від ТК -82 до ТК -87 в м.Біла Церква Київської області ( котельня по вул. Андрія .Шептицького,23а)
- ID: UA-2025-12-17-014820-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27617846
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосного обладнання за адресою : котельня № 23 , в м.Біла церква Київської області
- ID: UA-2025-10-13-006612-a
- Дата створення : 13.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26728681
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорг після аварійно - відновлювальних робіт на теплових мережах за адресою...×-
Поточний ремонт дорг після аварійно - відновлювальних робіт на теплових мережах за адресою : вул. Я.,Мудрого,64 від ТК -64а в напрямку житлового будинку по вул. Я.Мудрого,64/2 в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-10-01-001822-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26605079
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорг після аварійно - відновлювальних робіт на теплових мережах за адресою...×-
Поточний ремонт дорг після аварійно - відновлювальних робіт на теплових мережах за адресою : вул. Я.,Мудрого,10 від ТК -16,1 до ТК-16,6 в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-10-01-001410-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26604675
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосного обладнання за адресою : тепловий пункт по вул. Преображенська ,11б в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-10-01-000647-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26603906
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосного обладнання за адресою : котельня по вул. Росьва,14 в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-10-01-000472-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26603733
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосновго обладнання за адресою : тепловий пункт №5 по вул. Ч.Запорожців,43 в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-10-01-000285-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26603542
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосновго обладнання за адресою : тепловий пункт №8 по вул. Ч.Запорожців,28б в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-09-30-010625-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26601748
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосного обладнання за адресою : тепловий пункт по вул. Східна,6а в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-09-30-010306-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26601434
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосновго обладнання за адресою : тепловий пункт по вул. О. Марченка, 80в в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-09-30-009903-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26601026
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів...×-
Роботи по капітальному ремонту електричних мереж з встановленням частотних перетворювачів для насосного обладнання за адресою : тепловий пункт по вул. Я.Мудрого,64 а в м.Біла Церква Київської області
- ID: UA-2025-09-30-009556-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26600677
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -