-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний peмoнт водопропускної труби по вулиці Героїв Харкова в с. Червона Кам’янка Олекса...×-
Поточний peмoнт водопропускної труби по вулиці Героїв Харкова в с. Червона Кам’янка Олександрійського району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-05-21-005528-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29296402
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вулиці Вишневої в с. Куколівка- ID: UA-2026-04-22-004138-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28987579
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту покриття дороги по вулиці Лесі Українки в с. Червона Кам’янка- ID: UA-2025-10-24-006185-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26879232
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту покриття дороги по вулиці Шевченка с. Червона Кам’янка- ID: UA-2025-10-24-005942-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26878979
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Красна, Соборна, Таврійська, Жовтоводська в с....×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Красна, Соборна, Таврійська, Жовтоводська в с. Попельнасте Попельнастівської сільської рада Олександрійського району Кіровоградської області
- ID: UA-2025-09-26-001818-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26565378
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. Захисників України с. Червона Кам'янка- ID: UA-2024-06-03-010957-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21728789
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. Зоряної с. Попельнасте- ID: UA-2024-06-03-010932-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21728763
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. вул. Таврійської с. Попельнасте- ID: UA-2024-06-03-010909-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21728742
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття вул. Шевченка с. Попельнасте- ID: UA-2024-06-03-010855-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21728686
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття вул. Перемоги с. Попельнасте- ID: UA-2024-06-03-010782-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21728616
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. Героїв України с. Долинске- ID: UA-2024-04-17-003626-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21320714
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття проїзду між вул. Шевченка та вул. Красна с. Попельнасте- ID: UA-2024-04-17-003409-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21320472
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. Шевченка с. Попельнасте- ID: UA-2024-04-17-003264-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21320322
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. Зоряної с. Попельнасте- ID: UA-2024-04-17-003135-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21320156
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Зоряної с. Попельнасте Олександрійського району Кіровоградської обл...×-
Поточний ремонт вулиці Зоряної с. Попельнасте Олександрійського району Кіровоградської області
- ID: UA-2023-10-30-005978-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19452941
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -