-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво системи водопостачання по вулицях Жовтнева , Ювілейна , Пролетарська, Гаг...×-
Нове будівництво системи водопостачання по вулицях Жовтнева , Ювілейна , Пролетарська, Гагаріна ,Урожайна с. Червоне Немирівський район Вінницької області
- ID: UA-2019-10-07-000679-b
- Дата створення : 07.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3860806
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи водопостачання с. Мельниківці, Немирівського району , Вінницької о...×-
Реконструкція системи водопостачання с. Мельниківці, Немирівського району , Вінницької області
- ID: UA-2019-10-04-001159-b
- Дата створення : 04.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3856706
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Червоне Немирівський рай...×-
Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Червоне Немирівський район Вінницької області
- ID: UA-2019-08-09-000144-b
- Дата створення : 09.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3663265
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення робіт по капітальному ремонту проїжджої частини дороги 0-02-14-06 Червоне-Ситкі...×-
Проведення робіт по капітальному ремонту проїжджої частини дороги 0-02-14-06 Червоне-Ситківці-Буди с.Червоне вул.. Центральна
- ID: UA-2019-06-06-000711-c
- Дата створення : 06.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3447622
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення робіт по капітальному ремонту проїжджої частини дороги 0-02-14-06 Червоне-Ситкі...×-
Проведення робіт по капітальному ремонту проїжджої частини дороги 0-02-14-06 Червоне-Ситківці-Буди с.Червоне вул.. 1 Травнева
- ID: UA-2019-06-06-002823-b
- Дата створення : 06.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3447536
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи водопостачання села Мельниківці Немирівського району Вінницької обл...×-
Реконструкція системи водопостачання села Мельниківці Немирівського району Вінницької області
- ID: UA-2018-12-26-000623-b
- Дата створення : 26.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2800020
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт проїджої частини дороги 0-02-14-06 Червоне –Ситківці-Буди ПК0+000-ПК1+9...×-
Капітальний ремонт проїджої частини дороги 0-02-14-06 Червоне –Ситківці-Буди ПК0+000-ПК1+930 Немирівський р-н. Вінницька обл.
- ID: UA-2018-12-07-000510-a
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2687948
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-...×-
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-ПК 21+000
- ID: UA-2018-11-21-001486-a
- Дата створення : 21.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2676758
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-...×-
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-ПК 21+000 Немирівський р-н Вінницька обл
- ID: UA-2018-10-02-001038-a
- Дата створення : 02.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2606917
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-...×-
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-ПК 21+000 Немирівський р-н Вінницька обл.
- ID: UA-2018-09-26-000052-a
- Дата створення : 26.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2418414
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+0...×-
Капітальний ремонт проїжджої частини дороги О-02-14-06 Червоне – Ситківці – Буди ПК 0+000-ПК 21+000 Немирівський р-н Вінницька обл.
- ID: UA-2018-09-03-000649-c
- Дата створення : 03.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2405357
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.У...×-
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.Українки, Демянишеного, Перемоги в селі Ометинці Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2017-11-29-000091-a
- Дата створення : 29.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1378853
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.У...×-
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.Українки, Демянишеного, Перемоги в селі Ометинці Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2017-11-08-000053-b
- Дата створення : 08.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1300662
Мельниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.У...×-
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.Українки, Демянишеного, Перемоги в селі Ометинці Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2017-10-02-000350-a
- Дата створення : 02.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1189524
Мельниківська об'єднана територіальна громада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.У...×-
Будівництво водогону по вулицях Центральна, Яценка, П.Кішки, Шевченка, Миру, Жовтнева, Л.Українки, Демянишеного, Перемоги в селі Ометинці Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2017-09-11-000118-c
- Дата створення : 11.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1127469
Мельниківська об'єднана територіальна громада ЄДРПОУ: 04327330ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -