-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з монтажу спортивного обладнання- ID: UA-2020-09-09-006098-c
- Дата створення : 09.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6228336
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІТО-ПОШТОВОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА" ЄДРПОУ: 40153175ДК 021:2015: 45223100-7 Монтаж металевих конструкційАктивна -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 будівництво (Дошкільний навчальний заклад по вул. Звенигородській 95-б...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 будівництво (Дошкільний навчальний заклад по вул. Звенигородській 95-б (Карла-Маркса,95-б) в с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району)
- ID: UA-2017-04-11-002411-b
- Дата створення : 11.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 958081
КП Віто-Поштової сільської ради "Віта" ЄДРПОУ: 40153175ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Конкурентний діалог з публікацією англійською мовою 1-ий етап
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 будівництво (Дошкільний навчальний заклад по вул. Звенигородській 95-б...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 будівництво (Дошкільний навчальний заклад по вул. Звенигородській 95-б (Карла-Маркса,95-б) в с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району)
- ID: UA-2017-04-11-000616-a
- Дата створення : 11.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 740063
КП Віто-Поштової сільської ради "Віта" ЄДРПОУ: 40153175ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -