-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво контейнерного майданчика по вул. Паркова в смт. Володимирець Рівненської облас...×-
Будівництво контейнерного майданчика по вул. Паркова в смт. Володимирець Рівненської області
- ID: UA-2020-11-10-004834-b
- Дата створення : 10.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7133926
Володимирецька селищна рада ЄДРПОУ: 04388113ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво контейнерного майданчика по вул. П. Орлика в смт. Володимирець Рівненської обл...×-
Будівництво контейнерного майданчика по вул. П. Орлика в смт. Володимирець Рівненської області
- ID: UA-2020-11-10-004671-b
- Дата створення : 10.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7133442
Володимирецька селищна рада ЄДРПОУ: 04388113ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво контейнерних майдан...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво контейнерних майданчиків по вул. П. Орлика в смт. Володимирець Рівненської області»
- ID: UA-2020-10-16-003550-a
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6742398
Володимирецька селищна рада ЄДРПОУ: 04388113ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво контейнерних майдан...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво контейнерних майданчиків по вул. Паркова в смт.Володимирець Рівненської області»
- ID: UA-2020-10-16-003474-a
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6742144
Володимирецька селищна рада ЄДРПОУ: 04388113ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомуні...×-
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
- ID: UA-2019-09-12-001494-a
- Дата створення : 12.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3777007
Володимирецька селищна рада ЄДРПОУ: 04388113ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомуні...×-
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
- ID: UA-2019-08-01-003220-b
- Дата створення : 01.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3639466
Володимирецька селищна рада ЄДРПОУ: 04388113ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -