-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт зовнішніх...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання Усатівської сільської ради, розташованих у с-щі Набережне Одеського району Одеської області, по вул. Єлісєєва, від буд. 1 до буд. 20"
- ID: UA-2026-09-02-011895-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270653
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт пиміщень г...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт пиміщень газової котельні КП "Набережне" розташованої за адресою:Одеська область, Одеський район, Усатівська сільська рада, сел.Набережне, вул.Єлісєєва,1"
- ID: UA-2026-09-02-011633-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270395
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проекту Генерального плану з розширенням меж населеного пункту, поєд...×-
Роботи з розроблення проекту Генерального плану з розширенням меж населеного пункту, поєднаного зі схемою зонування села Міжлиманське Усатівської сільської ради
- ID: UA-2026-04-02-005981-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28803371
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво системи газопостачання Міжлиманської лікарняної амбулаторії загальної практики...×-
Будівництво системи газопостачання Міжлиманської лікарняної амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Іллінка за адресою: Одеська обл. Одеський р-н, с. Іллінка, вул. Міжлиманська,33
- ID: UA-2025-07-17-002499-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25901285
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з улаштування металевого пандусу для інвалідів- ID: UA-2025-05-16-005504-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25324475
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45223110-0 Встановлення металевих конструкційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проект внесення змін до Генерального плану села Усатове Одеського району Одеської області,...×-
Проект внесення змін до Генерального плану села Усатове Одеського району Одеської області, поєднаного з планом зонування села Усатове Одеського району Одеської області
- ID: UA-2025-02-14-004764-a
- Дата створення : 14.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24432385
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з реконструкції вузлів обліку газу об’єктів Усатівської сільської ради за адресами:...×-
Роботи з реконструкції вузлів обліку газу об’єктів Усатівської сільської ради за адресами: Одеська обл., Одеський р-н, с. Усатове, вул. О. Вишні, 25б, пров. Урядовий, 63, 65, 70, зі встановленням єдиного комерційного вузла обліку газу за адресою: Одеська обл., Одеський р-н, с. Усатове, пров. Урядовий, № 65
- ID: UA-2024-12-02-010044-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23476600
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генеральний план села Августівка Усатівської сільської ради Одеського району Одеської обла...×-
Генеральний план села Августівка Усатівської сільської ради Одеського району Одеської області, поєднаного з планом зонування села Августівка Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-07-22-003589-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22119586
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського райо...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського району Одеської області (коригування)» (ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи)
- ID: UA-2021-12-14-001102-b
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13099846
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського райо...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського району Одеської області (коригування)» (ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи)
- ID: UA-2021-12-02-001322-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12818761
УСАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт паркувальних майданчіків по вул. Грушевського, с. Усатове, Біляївського...×-
Капітальний ремонт паркувальних майданчіків по вул. Грушевського, с. Усатове, Біляївського району, Одеської області
- ID: UA-2020-04-17-003596-c
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4880939
Усатівська сільська рада, Біляївського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45223300-9 Будівництво автомобільних стоянокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво майданчику для зупинок автотранспорту по пров.Урядовий біля № 67, с. Усатове,...×-
Будівництво майданчику для зупинок автотранспорту по пров.Урядовий біля № 67, с. Усатове, Біляївський район, Одеська область
- ID: UA-2019-12-16-001543-c
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4185676
Усатівська сільська рада, Біляївського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45223300-9 Будівництво автомобільних стоянокЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського рай...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського району Одеської області».
- ID: UA-2019-11-06-000388-a
- Дата створення : 06.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3975155
Усатівська сільська рада, Біляївського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування підпірної стінки по вулиці Камяниста в с. Усатове.- ID: UA-2019-11-01-001250-b
- Дата створення : 01.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3958453
Усатівська сільська рада, Біляївського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45223820-0 Монтаж збірних блоків та елементівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського рай...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського району Одеської області»
- ID: UA-2019-10-11-000687-a
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3885084
Усатівська сільська рада, Біляївського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04377888ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -