-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири.- ID: UA-2024-03-04-002347-a
- Дата створення : 04.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20911268
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири.- ID: UA-2023-01-23-008558-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16685685
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафі...×-
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2022-10-28-007145-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15708317
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафі...×-
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2022-08-16-005044-a
- Дата створення : 16.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15116005
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафі...×-
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2022-06-16-000934-a
- Дата створення : 16.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14753723
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафі...×-
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2021-05-05-001698-a
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9758212
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафі...×-
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2021-03-22-004038-a
- Дата створення : 22.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9165588
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафі...×-
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2021-02-17-001345-c
- Дата створення : 17.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8658470
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафі...×-
Код ДК 021:2015: 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2021-01-19-001993-c
- Дата створення : 19.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8174791
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова раф...×-
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2020-03-23-001047-c
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4692080
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова раф...×-
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2020-03-23-000913-a
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4691988
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова раф...×-
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2020-03-16-002257-a
- Дата створення : 16.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4649046
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова раф...×-
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2019-12-05-001492-b
- Дата створення : 05.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4117842
Олександрівська клінічна лікарня м.Києва ЄДРПОУ: 01994095ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова раф...×-
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2019-10-07-001350-b
- Дата створення : 07.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3862269
Олександрівська клінічна лікарня м.Києва ЄДРПОУ: 01994095ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова раф...×-
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( ДК 021:2015 код 15410000-5) (олія соняшникова рафінована).
- ID: UA-2019-01-15-000591-a
- Дата створення : 15.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2978251
Олександрівська клінічна лікарня м.Києва ЄДРПОУ: 01994095ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -