-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 «Нове будівництво теплогенераторної 100кВт для Комунального закладу...×-
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 «Нове будівництво теплогенераторної 100кВт для Комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) №243" Дніпровської міської ради" по вул. Титова,15а у м. Дніпрі»
- ID: UA-2018-09-21-001765-c
- Дата створення : 21.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2440711
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Нове будівництво теплогенераторної 400 кВт для "Комунального закладу освіти "Сер...×-
Нове будівництво теплогенераторної 400 кВт для "Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 62" Дніпровської міської ради по вул. Будівельників, 26
- ID: UA-2018-07-31-001048-b
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2318975
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 200 кВт для «Комунального заклад...×-
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 200 кВт для «Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок ) № 92" Дніпровської міської ради» по вул. Новокримській, 8а в м. Дніпро»
- ID: UA-2018-08-02-001943-b
- Дата створення : 02.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2318961
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Нове будівництво котельні 400 кВт для Комунального закладу освіти «Се...×-
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Нове будівництво котельні 400 кВт для Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 89» Дніпровської міської ради по вул. Титова, 4 в м. Дніпро»
- ID: UA-2018-08-02-001903-b
- Дата створення : 02.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2314767
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Нове будівництво котельні 400 кВт для «Комунального закладу освіти «...×-
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Нове будівництво котельні 400 кВт для «Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 128" Дніпровської міської ради» по вул. Гавриленка, 4 в м. Дніпро»
- ID: UA-2018-08-13-000656-b
- Дата створення : 13.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2314740
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пусконалагоджувальні роботи автоматики безпеки на котлах- ID: UA-2018-07-30-000518-b
- Дата створення : 30.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2304626
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 100кВт для ДНЗ №88 по вул. Робоча,...×-
«ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 100кВт для ДНЗ №88 по вул. Робоча, 93а у м.Дніпро»
- ID: UA-2018-07-30-000449-b
- Дата створення : 30.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2282545
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Нове будівництво теплогенераторної 100 кВт для комунального закладу освіти «Навчаль...×-
"Нове будівництво теплогенераторної 100 кВт для комунального закладу освіти «Навчально-реабілітаційний центр розвитку дитини дошкільного віку» Дніпропетровської обласної ради по вул.Холодноярській, 28 у м. Дніпрі»
- ID: UA-2018-07-31-000805-b
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2282215
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Нове будівництво котельні 400 кВт для Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний...×-
«Нове будівництво котельні 400 кВт для Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) № 340 Дніпровської міської ради» по вул. Фабрично-заводській, 23А у м. Дніпро»
- ID: UA-2018-07-30-000381-b
- Дата створення : 30.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2282115
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 100 кВт для КЗО «Дошкільний навчал...×-
ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 100 кВт для КЗО «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) №158 Дніпровської міської ради по вул.Криворізькій,20 А в м.Дніпро»
- ID: UA-2018-07-16-000480-b
- Дата створення : 16.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2242048
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 200 кВт для «КЗО «Дошкільного нав...×-
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 200 кВт для «КЗО «Дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садок) №196 Дніпровської міської ради » по пр.Б.Хмельницького, 20 г в м.Дніпро»
- ID: UA-2018-07-16-000567-b
- Дата створення : 16.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2241952
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 200 кВт для «КЗО «Дошкільного нав...×-
«ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 200 кВт для «КЗО «Дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садок) №196 Дніпровської міської ради » по пр.Б.Хмельницького, 20 г в м.Дніпро»
- ID: UA-2018-07-09-000278-a
- Дата створення : 09.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2178799
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 100 кВт для КЗО «Дошкільний навчал...×-
ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 Нове будівництво теплогенераторної 100 кВт для КЗО «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) №158 Дніпровської міської ради по вул.Криворізькій,20 А в м.Дніпро»
- ID: UA-2018-07-09-000203-a
- Дата створення : 09.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2178692
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво опалювальних котелень (теплогенераторних)- ID: UA-2017-09-29-001498-c
- Дата створення : 29.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1275385
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС" ЄДРПОУ: 38836677ДК 021:2015: 45251250-8 Будівництво опалювальних районних котеленьЗавершена -