-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт прилеглої території Малоберезнянського ліцею, що знаходиться за адре...×-
"Поточний ремонт прилеглої території Малоберезнянського ліцею, що знаходиться за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, село Малий Березний, вулиця Дружби 28 за ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг"
- ID: UA-2026-08-27-004173-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30210217
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт прилеглої території Чорноголівського ліцею, що знаходиться за адресо...×-
"Поточний ремонт прилеглої території Чорноголівського ліцею, що знаходиться за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, село Чорноголова, вулиця Центральна, 324 за ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг"
- ID: UA-2026-08-27-002232-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30208287
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт прилеглої території Дубриницького ліцею, що знаходиться за адресою З...×-
"Поточний ремонт прилеглої території Дубриницького ліцею, що знаходиться за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, село Дубриничі вулиця Центральна, 73 за ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг"
- ID: UA-2026-08-26-012698-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204303
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг автовишки ГАЗ-52 ТВГ-15 на території Дубриницького ліцею за ДК 021:2015 45...×-
Надання послуг автовишки ГАЗ-52 ТВГ-15 на території Дубриницького ліцею за ДК 021:2015 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
- ID: UA-2026-04-08-001171-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28856665
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт прилеглої території Чорноголівського ліцею, що знаходиться за адресо...×-
"Поточний ремонт прилеглої території Чорноголівського ліцею, що знаходиться за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, село Чорноголова, вулиця Центральна, 324 за ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг"
- ID: UA-2025-12-22-013178-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27699276
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг автовишки ГАЗ-52 ТВГ-15 за ДК 021:2015 45510000-5 Прокат підіймальних кран...×-
Надання послуг автовишки ГАЗ-52 ТВГ-15 за ДК 021:2015 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
- ID: UA-2025-11-24-018789-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27248438
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція дитячого дошкільного навчального закладу, що розташований за адресою: Закар...×-
«Реконструкція дитячого дошкільного навчального закладу, що розташований за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, село Мирча, вул. Шевченка, буд. 36. Коригування»
- ID: UA-2025-11-17-017074-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27154867
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт прилеглої території Дубриницького ліцею, що знаходиться за адресою З...×-
"Поточний ремонт прилеглої території Дубриницького ліцею, що знаходиться за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, село Дубриничі вулиця Центральна, 73 за ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг"
- ID: UA-2025-08-18-001903-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26161558
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг автовишки ГАЗ-52 ТВГ-15ЗА ДК 021:2015 45510000-5 Прокат підіймальних кранів...×-
Надання послуг автовишки ГАЗ-52 ТВГ-15ЗА ДК 021:2015 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
- ID: UA-2024-12-16-017510-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23702427
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт харчоблоку Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради Ужгородського р...×-
Поточний ремонт харчоблоку Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, що знаходиться за адресою с.Дубриничі, вулиця Центральна, 73 за ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2024-12-02-016024-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23482253
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Облаштування місця проживання внутрішньо переміщених осіб та евакуйованих осіб: «заміна с...×-
«Облаштування місця проживання внутрішньо переміщених осіб та евакуйованих осіб: «заміна силового кабелю електромережі приміщення Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради, що знаходиться за адресою: Ужгородський район, с. Дубриничі, вул. Центральна, 73" за ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи
- ID: UA-2024-04-24-004673-a
- Дата створення : 24.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21386005
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішн...×-
ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішнього водопроводу Чорноголівського ліцею, за адресою Закарпатська обл. Ужгородський район, с.Чорноголова, 324)
- ID: UA-2024-04-22-002965-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21360152
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт внутрішніх прим...×-
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт внутрішніх приміщень Дубриницького ліцею)
- ID: UA-2024-03-19-003496-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21055181
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт зовнішнь...×-
ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт зовнішнього водопроводу на території Чорноголівського ліцею, за адресою Закарпатська обл. Ужгородський район, с.Чорноголова, 324)
- ID: UA-2024-03-13-004833-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21003460
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (часткова заміна вікон та дверей) Чорноголівського ліцею, що знаходитьс...×-
Капітальний ремонт (часткова заміна вікон та дверей) Чорноголівського ліцею, що знаходиться за адресою : Ужгородський район, с.Чорноголова, вул.Центральна, буд.324 (ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2023-12-05-019622-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19914979
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради ЄДРПОУ: 44069873ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -