-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні роботи з вертикального планування, вимощення та благоустрою території котельні...×-
Будівельні роботи з вертикального планування, вимощення та благоустрою території котельні по вул. Героїв Визволителів,4 с-ще Тиврів
- ID: UA-2026-06-12-011158-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527239
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажно-налагоджувальні роботи системи пожежної сигналізації, керування евакуюванням люде...×-
Монтажно-налагоджувальні роботи системи пожежної сигналізації, керування евакуюванням людей в частині системи оповіщення про пожежу та покажчиків напрямку евакуювання, пожежне спостерігання об'єкту: Реконструкція котельні за адресою вул. Героїв Визволителів,4 в с. Тиврів із встановленням теплоенергетичного модулю теплопродуктивністю 1.5Мвт для спалювання тріски.
- ID: UA-2026-06-09-013548-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486017
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж на терето...×-
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж на тереторії лікарні за адресою: вул. Хмельницьке шосе, 84 в м. Вінниця
- ID: UA-2026-05-06-013294-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140208
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж на терето...×-
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж на тереторії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова по вул. Пирогова, 46 м. Вінниця
- ID: UA-2026-05-06-013270-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140175
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж по вул. Д...×-
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж по вул. Динила Галицького, 50 в м. Вінниця
- ID: UA-2026-05-06-013193-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140098
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по установці та введенню в промислову експлуатацію локального устатукування збору т...×-
Роботи по установці та введенню в промислову експлуатацію локального устатукування збору та обробки данних на об'єкті за адресою: м. Вінниця, вул. Амосова, 1.
- ID: UA-2025-10-16-001235-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26772892
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з асфальтобетонного покриття після реконструкції теплових мереж від вул. Амосова, 1...×-
Роботи з асфальтобетонного покриття після реконструкції теплових мереж від вул. Амосова, 1 до вул. Келецька, 12 в м. Вінниця
- ID: UA-2025-09-23-005349-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26520990
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво блочно-модульної когенераційної установки за адресою: м.Вінниця, вул. Мик...×-
Нове будівництво блочно-модульної когенераційної установки за адресою: м.Вінниця, вул. Миколи Амосова, 1
- ID: UA-2025-08-28-010910-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26274032
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мер...×-
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж по вулиці Героїв Визволителів 4 в селищі Тиврів
- ID: UA-2025-07-28-001658-a
- Дата створення : 28.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25982862
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автокрана- ID: UA-2025-06-26-009019-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25726411
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автокрана КРАЗ КС-4574- ID: UA-2025-02-20-009889-a
- Дата створення : 20.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24495677
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автокрана КРАЗ 250- ID: UA-2025-02-18-013015-a
- Дата створення : 18.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24469828
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мер...×-
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж на площі Калічанська,4 в м. Вінниця
- ID: UA-2024-07-22-008538-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22124682
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мер...×-
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж на території ВНМУ ім. М. І. Пирогова в м. Вінниця
- ID: UA-2024-07-19-003497-a
- Дата створення : 19.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22108636
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мер...×-
Роботи з поточного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття після розкопок теплових мереж по вулиці Амосова, 9 м. Вінниця
- ID: UA-2024-06-13-006288-a
- Дата створення : 13.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21825026
Вінницяоблтеплоенерго ЄДРПОУ: 33649363ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -