-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного ремонту даху учбового корпусу КЗ "Піщанський навчально - реабілі...×-
Послуги з аварійного ремонту даху учбового корпусу КЗ "Піщанський навчально - реабілітаційний центр"
- ID: UA-2026-06-18-002950-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29576077
Комунальний заклад "Піщанський навчально-реабілітаційний центр" Вінницької обласної Ради ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування майданчика з огорожею для дизельного генератора.- ID: UA-2024-12-10-013408-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23605351
Комунальний заклад "Піщанський навчально-реабілітаційний центр" Вінницької обласної Ради ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування мереж зовнішньої та внутрішньої каналізації.- ID: UA-2024-12-09-000370-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23570146
Комунальний заклад "Піщанський навчально-реабілітаційний центр" Вінницької обласної Ради ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж та наладка засобів охоронної та тривожної сигналізації.- ID: UA-2024-02-21-009454-a
- Дата створення : 21.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20814546
Комунальний заклад "Піщанський навчально-реабілітаційний центр" Вінницької обласної Ради ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту водогону водопостачання учбового корпусу для утримання водяни...×-
Послуги по поточному ремонту водогону водопостачання учбового корпусу для утримання водяних мереж у належному стані «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»
- ID: UA-2022-12-20-012285-a
- Дата створення : 20.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16351785
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі- ID: UA-2022-10-20-001232-a
- Дата створення : 20.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15625294
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне переоснащення (дооснащення). Монтаж систем пожежної сигналізації та пожежного спо...×-
Технічне переоснащення (дооснащення). Монтаж систем пожежної сигналізації та пожежного спостерігання, система керування евакуюванням (в частині систем оповіщення про пожежу і показчиків напрямку евакуювання) навчального корпусу Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат за адресою: Україна Вінницька область Піщанський район, смт Піщанка, вул. Шкільна 79 .
- ID: UA-2020-10-08-009237-a
- Дата створення : 08.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6636308
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне переоснащення (дооснащення). Монтаж систем пожежної сигналізації та пожежного спо...×-
Технічне переоснащення (дооснащення). Монтаж систем пожежної сигналізації та пожежного спостерігання, система керування евакуюванням (в частині систем оповіщення про пожежу і показчиків напрямку евакуювання) навчального корпусу Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат за адресою: Україна Вінницька область Піщанський район, смт Піщанка, вул. Шкільна 79 .
- ID: UA-2020-10-01-005638-a
- Дата створення : 01.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6533243
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення вентиляційних систем- ID: UA-2020-08-19-001068-c
- Дата створення : 19.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5977040
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання робіт з будівництва водопроводу з підключенням до централізованого водопостачанн...×-
Виконання робіт з будівництва водопроводу з підключенням до централізованого водопостачання в смт. Піщанка, вул. Шкільна 79, Вінницька обл.
- ID: UA-2019-11-20-000240-a
- Дата створення : 20.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4037430
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція будівлі ізолятора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат...×-
Реконструкція будівлі ізолятора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат (заміна даху, утеплення фасадів, заміна віконних блоків та дверей) по вул. Шкільна 79, смт. Піщанка, Вінницької області. (Державний бюджет( бюджет розвитку за рахунок залишку освітньої субвенції)).
- ID: UA-2019-10-11-000625-c
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3883818
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція будівлі ізолятора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат...×-
Реконструкція будівлі ізолятора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат (заміна даху, утеплення фасадів, заміна віконних блоків та дверей) по вул. Шкільна 79, смт. Піщанка, Вінницької області.(Державний бюджет (бюджет розвитку за рахунок залишку освітньої субвенції)).
- ID: UA-2019-10-04-000053-c
- Дата створення : 04.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3854651
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виготовлення проектно - кошторисної документації: "Будівництво водопроводу з підключе...×-
Виготовлення проектно - кошторисної документації: "Будівництво водопроводу з підключенням до централізованого водопостачання в смт. Піщанка, вул. Шкільна 79, Вінницька обл., в тому числі проектні роботи"
- ID: UA-2019-06-24-002117-a
- Дата створення : 24.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3511110
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція даху будівлі корпусу дошкільнят Піщанської спеціальної загальноосвітньої шко...×-
Реконструкція даху будівлі корпусу дошкільнят Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат.
- ID: UA-2017-12-13-001834-a
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1447380
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція та утеплення фасадів, заміні вікон на фасаді корпусу дошкільнят Піщанської с...×-
Реконструкція та утеплення фасадів, заміні вікон на фасаді корпусу дошкільнят Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат.
- ID: UA-2017-12-13-000391-c
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1443457
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -