-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини благоустрою території Алеї Слави по вул. Проектній в смт. Війті...×-
Капітальний ремонт частини благоустрою території Алеї Слави по вул. Проектній в смт. Війтівці Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2026-08-20-006886-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30144593
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автовишки Зіл130 АГП42- ID: UA-2026-06-17-010774-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29569262
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автовишки Зіл130 АГП42- ID: UA-2026-05-11-003729-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29175988
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектування, монтаж та наладка засобів тривожної сигналізації в приміценнях Писарівського...×-
Проектування, монтаж та наладка засобів тривожної сигналізації в приміценнях Писарівського ліцею, Завалійківської гімназії, Савнівської гімназії Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2026-02-05-004274-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28195165
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прокату обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуга екскаватор...×-
Послуги з прокату обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуга екскаватора)
- ID: UA-2025-11-03-013452-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26980406
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автокрана- ID: UA-2025-08-01-004146-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26028369
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автокрана- ID: UA-2025-08-01-003977-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26028208
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водонапірної башні в с. Бокиївка Війтовецької селищної ради, Хмельницьког...×-
Поточний ремонт водонапірної башні в с. Бокиївка Війтовецької селищної ради, Хмельницького району Хмельницької області.
- ID: UA-2025-07-21-002928-a
- Дата створення : 21.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25925599
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«код ДК 021:2015:45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт спортивн...×-
«код ДК 021:2015:45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт спортивного залу Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Війтовецької селищної ради за адресою: вул. Центральна, 7 А, с. Кривачинці Хмельницького району, Хмельницької області)»
- ID: UA-2025-07-15-001475-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25877970
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчику по вул. Гагаріна в смт. Війтівці Хмельницької об...×-
Капітальний ремонт спортивного майданчику по вул. Гагаріна в смт. Війтівці Хмельницької області (коригування)
- ID: UA-2025-05-09-012188-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25259025
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автовишки Зіл130 АГП42- ID: UA-2025-04-16-009416-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25038671
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу модульної швидкоспоруджувальної захисної споруди для Писарівського ЗДО «...×-
Послуги з монтажу модульної швидкоспоруджувальної захисної споруди для Писарівського ЗДО «Зоряночка» Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ( послуги автокрана)
- ID: UA-2025-04-16-008408-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25037593
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«(код ДК 021:2015: 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи» (Поточний ремо...×-
«(код ДК 021:2015: 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи» (Поточний ремонт свердловини в с-щі Війтівці Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницька область))».
- ID: UA-2025-01-28-000159-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24202272
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водонапірної башні в с. Бокиївка Війтовецької селищної ради, Хмельницьког...×-
Поточний ремонт водонапірної башні в с. Бокиївка Війтовецької селищної ради, Хмельницького району Хмельницької області.
- ID: UA-2024-12-26-013036-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23882435
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робата автогрейдера ДЗ-143 при профільних щебеневих доріг комунальної власності Війтовецьк...×-
Робата автогрейдера ДЗ-143 при профільних щебеневих доріг комунальної власності Війтовецької селищної Ради Хмельницького району хмельницької області
- ID: UA-2024-12-18-010769-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23744055
Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403433ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -