-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт колодязя по вулиці Джерельна, села Стара Покровка, Чугуївського району, Ха...×-
Поточний ремонт колодязя по вулиці Джерельна, села Стара Покровка, Чугуївського району, Харківської області, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45454100-5 Відновлювальні роботи)
- ID: UA-2026-06-19-010029-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29597348
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт колодязя по вулиці імені М.А. Куцина, села Стара Покровка, Чугуївського ра...×-
Поточний ремонт колодязя по вулиці імені М.А. Куцина, села Стара Покровка, Чугуївського району, Харківської області, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45454100-5 Відновлювальні роботи)
- ID: UA-2026-06-19-009945-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29597261
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт колодязя по вулиці Миру, села Стара Покровка, Чугуївського району, Харківс...×-
Поточний ремонт колодязя по вулиці Миру, села Стара Покровка, Чугуївського району, Харківської області, код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45454100-5 Відновлювальні роботи)
- ID: UA-2026-06-19-009827-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29597142
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської с...×-
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
- ID: UA-2026-03-25-011366-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28726622
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ломоносова, село Зелений Колодязь, Чугуївськ...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ломоносова, село Зелений Колодязь, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-26-001845-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27773981
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Перемоги, село Зелений Колодязь, Чугуївський...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Перемоги, село Зелений Колодязь, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-26-001760-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27773907
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Літвинова, селище,Есхар, Чугуївський район,...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Літвинова, селище,Есхар, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-26-000997-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27773150
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ярова, село Зауддя, Чугуївський район, Харкі...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ярова, село Зауддя, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-26-000939-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27773088
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Річна, село Зелений Колодязь, Чугуївський ра...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Річна, село Зелений Колодязь, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-26-000850-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27772997
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Соборна, селище Есхар, Чугуївський район, Ха...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Соборна, селище Есхар, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-26-000787-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27772927
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Щаслива, селище Есхар, Чугуївський район, Ха...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Щаслива, селище Есхар, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-26-000682-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27772824
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лесі Українки, селище Есхар, Чугуївський рай...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лесі Українки, селище Есхар, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-24-006683-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27742186
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Миру, село Тернова, Чугуївський район, Хар...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Миру, село Тернова, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-24-006556-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27742054
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Чугуївський, село Тернова, Чугуївський рай...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Чугуївський, село Тернова, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-24-006408-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27741916
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Залізничному, село Тернова, Чугуївський ра...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Залізничному, село Тернова, Чугуївський район, Харківська область, код за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг)
- ID: UA-2025-12-24-006253-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27741757
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -