-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво вуличних мереж водопроводу в селі Бабчинці Могилів-Подільського району В...×-
Нове будівництво вуличних мереж водопроводу в селі Бабчинці Могилів-Подільського району Вінницької області
- ID: UA-2024-04-15-011815-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21302540
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво розвідувально- експлуатаційної свердловини в селі Бабчинці Могилів-Поділь...×-
Нове будівництво розвідувально- експлуатаційної свердловини в селі Бабчинці Могилів-Подільського району Вінницької області
- ID: UA-2024-04-12-010971-a
- Дата створення : 12.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21289271
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45262220-9 Буріння водних свердловинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція будівлі «Бабчинецький сільський притулок для осіб, які постраждали від домаш...×-
Реконструкція будівлі «Бабчинецький сільський притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» за адресою:Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с.Бабчинці вул.Мостова, 12
- ID: UA-2023-09-21-013954-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19051841
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в селі Ба...×-
Технічний нагляд за "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в селі Бабчинці Могилів-Подільського району Вінницької області"
- ID: UA-2023-08-15-014265-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18683088
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в селі Бабчинці Могилів-Подільсько...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в селі Бабчинці Могилів-Подільського району Вінницької області
- ID: UA-2023-07-11-011581-a
- Дата створення : 11.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18376845
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектні роботи на "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в селі Баб...×-
Проектні роботи на "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в селі Бабчинці Могилів-Подільського району Вінницької області"
- ID: UA-2023-06-07-014854-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18027513
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення (заміна) за заявкою замовника засобу обліку на електроустановках, де виконаве...×-
Встановлення (заміна) за заявкою замовника засобу обліку на електроустановках, де виконавець є стороною відповідальною за точку комерційного обліку
- ID: UA-2021-12-07-004798-b
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12942701
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації по об'єкту:"Реконструкція зовнішнього...×-
Розробка проектно-кошторисної документації по об'єкту:"Реконструкція зовнішнього освітлення в межах населеного пункту с. Вазлуївка по вулицях Гагаріна та Квітнева Чернівецького району Вінницької області (корегування)
- ID: UA-2021-11-14-000057-b
- Дата створення : 14.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12465217
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації по об'єкту:"Реконструкція зовнішнього...×-
Розробка проектно-кошторисної документації по об'єкту:"Реконструкція зовнішнього освітлення в межах населеного пункту с. Бабчинці по вулицях Авер'янова. Стельмаха, Бушанка Чернівецького району Вінницької області (корегування)
- ID: UA-2021-11-14-000054-b
- Дата створення : 14.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12465203
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного осві...×-
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного освітлення по вулицях Подільська,Миру, Івана Рудого, Римарська,Поштова та провулку Вчительський в селі Вила Ярузькі Могилів-Подільського району Вінницької області.
- ID: UA-2021-11-10-003369-b
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12410389
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного осві...×-
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного освітлення по вулиці Центральна в селі Мервинці Могилів-Подільського району Вінницької області.
- ID: UA-2021-11-10-002877-b
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12407358
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного осві...×-
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного освітлення по вулицях Коцюбинського, Шкільна, Миру в селі Вітрівка Могилів-Подільського району Вінницької області.
- ID: UA-2021-11-10-001945-b
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12401511
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного осві...×-
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв'язку з розміщенням на них мережі вуличного освітлення по вулиці Прибережна в селі Букатинка Могилів-Подільського району Вінницької області.
- ID: UA-2021-11-10-001108-b
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12395877
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв’язку з розміщенням на них мережі вуличного освітленн...×-
Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ в зв’язку з розміщенням на них мережі вуличного освітлення по вулицях Молодіжна та Сонячна в селі Бандишівка Могилів-Подільського району Вінницької області
- ID: UA-2021-11-09-012865-b
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12387559
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт КЗ «Моївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бабчинецької сільської ради Чернівецьк...×-
«Капітальний ремонт КЗ «Моївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бабчинецької сільської ради Чернівецького району Вінницької області» за адресою: вул. Шкільна, 1А с. Моївка Чернівецького району Вінницької області (коригування ПКД) (залишок робіт)»
- ID: UA-2021-11-08-008050-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12352987
Бабчинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04326520ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -