-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення для обслуговування артсвердловини за адресо. с.Бистровиця,вул.М...×-
Поточний ремонт приміщення для обслуговування артсвердловини за адресо. с.Бистровиця,вул.Молодіжна,101 Луцького району ,Волинської області
- ID: UA-2026-09-02-003148-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262044
ГОРОХІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03339394ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення для обслуговування артсвердловини за адресою с.Скобелка вцул.Но...×-
Поточний ремонт приміщення для обслуговування артсвердловини за адресою с.Скобелка вцул.Нова,102,Луцького району,Волинської області
- ID: UA-2026-09-02-002559-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261443
ГОРОХІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03339394ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення для обслуговування артсвердловини с.Скобелка вул.Польова ,101 Л...×-
Поточний ремонт приміщення для обслуговування артсвердловини с.Скобелка вул.Польова ,101 Луцького району Волинської області
- ID: UA-2026-09-01-010634-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257454
ГОРОХІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03339394ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на...×-
Реконструкція системи електропостачання з встановленням відновлювальних джерел енергії на земельній ділянці КП "Горохівське виробниче управління житлово-комунального господарства" за адресою: Волинська область, м. Горохів вул. Сливки, 14. Коригування
- ID: UA-2026-07-23-002912-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29888932
ГОРОХІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03339394ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 18 днів назад
-