-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинники, шпаклівки та грунтовки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 &q...×-
Розчинники, шпаклівки та грунтовки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-09-03-014860-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288199
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинники та шпаклівки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний...×-
Розчинники та шпаклівки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-11-009275-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052915
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка мокра (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупіве...×-
Шпаклівка мокра (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-11-007874-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30051530
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтувальні, штукатурні та шпаклювальні матеріали (Код національного класифікатора Україн...×-
Грунтувальні, штукатурні та шпаклювальні матеріали (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-07-10-007815-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29786556
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка стартова 30 кг, шпаклівка фінішна 25 кг, унігрунт глибового проникнення 10 л, грунтовка кварцова 10 л)
- ID: UA-2024-07-30-009379-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22191150
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -