-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинники, шпаклівки та грунтовки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 &q...×-
Розчинники, шпаклівки та грунтовки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-09-03-014860-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288199
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинники та шпаклівки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний...×-
Розчинники та шпаклівки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-11-009275-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052915
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка мокра (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупіве...×-
Шпаклівка мокра (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-11-007874-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30051530
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтувальні, штукатурні та шпаклювальні матеріали (Код національного класифікатора Україн...×-
Грунтувальні, штукатурні та шпаклювальні матеріали (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-07-10-007815-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29786556
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 -44830000-7(Клей для плитки Ферозіт,унігрунт Церезіт,цемент,шпаклівки)- ID: UA-2024-12-16-014811-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23699503
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 –44830000-7(Уайт-спірит)- ID: UA-2024-12-11-016350-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23630956
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015(Грунтовка)- ID: UA-2024-11-08-009687-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23185803
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 – 44830000-7 - (Шпаклівка старт, Шпаклівка фініш,грунтовка,розчиник)- ID: UA-2024-11-06-014040-a
- Дата створення : 06.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23155653
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015:(CPV) - 44830000-7 (Клей, грунтівка, уайт-спірт)- ID: UA-2024-09-18-012552-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22630709
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник&quo...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- 44830000-7 (СЕЗЗ затирка д/шв 2кг)
- ID: UA-2024-09-05-010570-a
- Дата створення : 05.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22501311
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стартова шпаклівка, фінішна шпаклівка, грунтовка, бетонконтакт (код за ДК 021-2015 (CPV):4...×-
Стартова шпаклівка, фінішна шпаклівка, грунтовка, бетонконтакт (код за ДК 021-2015 (CPV):44830000-7)
- ID: UA-2024-08-13-010871-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22304748
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка стартова 30 кг, шпаклівка фінішна 25 кг, унігрунт глибового проникнення 10 л, грунтовка кварцова 10 л)
- ID: UA-2024-07-30-009379-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22191150
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 – 44830000-7- (Уайт-спіріт, оліфа Оксоль, клей ПВА)- ID: UA-2024-07-17-003399-a
- Дата створення : 17.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22087608
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 – 44830000-7 (Грунтівка Ceresit)- ID: UA-2024-07-11-008474-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22052230
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 – 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (гіпс Акрил-Пу...×-
Код за ДК 021:2015 – 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (гіпс Акрил-Путс старт-фініш, гіпс Шпаклівка КНАУФ НР-старт, гіпс Шпаклівка КНАУФ НР-фініш)
- ID: UA-2024-07-11-000569-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22044335
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -