-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
болт, шайба- ID: UA-2022-09-22-005507-a
- Дата створення : 22.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15402716
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Болт, гайка, шайба та інше- ID: UA-2021-09-24-003650-c
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11702676
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби та інше- ID: UA-2020-04-16-003758-a
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4852786
ВП "Запорізька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби та інше- ID: UA-2020-03-30-000021-c
- Дата створення : 30.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4726185
ВП "Запорізька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби та інше- ID: UA-2019-10-04-001444-b
- Дата створення : 04.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3857255
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпильки та інше- ID: UA-2019-05-17-000917-b
- Дата створення : 17.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3374099
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
З’єднання, заглушки- ID: UA-2019-02-18-000119-b
- Дата створення : 18.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3203863
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпильки та інше- ID: UA-2018-07-31-001009-b
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2411941
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
З’єднання, заглушки- ID: UA-2018-07-31-000406-c
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2358944
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпильки та інше- ID: UA-2018-04-23-000303-c
- Дата створення : 23.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2074162
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпільки та інше- ID: UA-2017-07-04-000033-a
- Дата створення : 04.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1306981
ВП Запорізька АЕС ДП НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
З’єднання, заглушки, головки- ID: UA-2017-08-14-000275-b
- Дата створення : 14.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1235659
ВП "Запорізька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпільки та інше- ID: UA-2017-06-06-000251-c
- Дата створення : 06.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1033127
ВП "Запорізька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Гайки, з’єднання, заглушки, головки муфтові- ID: UA-2017-04-28-000419-c
- Дата створення : 28.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 919212
ВП "Запорізька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Болти, гайки, гвинти, шайби, анкер-шпільки та інше- ID: UA-2017-04-10-000557-c
- Дата створення : 10.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 879464
ВП "Запорізька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -