-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Первинний робочий інструмент,Знаряддя- ID: UA-2026-08-21-001633-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30153636
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Первинний робочий інструмент .Молотки- ID: UA-2026-08-05-010993-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004174
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44512300-5 МолоткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Первинний робочий інструмент . Напилки та рашпілі- ID: UA-2026-08-05-010708-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30003894
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44512700-9 Напилки чи рашпіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Первинний робочий інструмент . Ручні пилки- ID: UA-2026-08-05-010160-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30003349
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44511500-0 Ручні пилкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Візок PATON компактний- ID: UA-2026-06-30-010038-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693197
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Візок PATON компактний- ID: UA-2026-06-23-005983-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29621496
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар,для проведення робіт господарським способом- ID: UA-2026-05-01-004889-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29089407
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліщі для обтискання і зачистки проводів- ID: UA-2025-07-07-006931-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25811268
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя (бур, кельма, тертка гладилка, ніж універсальний, шпатель для клею, затірка неірж...×-
Знаряддя (бур, кельма, тертка гладилка, ніж універсальний, шпатель для клею, затірка неіржавої сталі, пензель)
- ID: UA-2025-06-16-010918-a
- Дата створення : 16.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25616318
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур по бетону- ID: UA-2024-02-07-011047-a
- Дата створення : 07.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20672188
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір інструментів для обслуговування та діагностики локальної мережі- ID: UA-2023-11-16-007364-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19659412
Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2023-11-08-007822-a
- Дата створення : 08.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19557749
Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поршнево - шпаклювальний апарат- ID: UA-2023-10-31-005407-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19465606
Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензель флейцовий, ручка для валика, мінівалик малярний, валик малярний, малярна клейка ст...×-
Пензель флейцовий, ручка для валика, мінівалик малярний, валик малярний, малярна клейка стрічка
- ID: UA-2023-08-31-005737-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18828451
Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні інструменти різні- ID: UA-2023-07-03-008656-a
- Дата створення : 03.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18298901
Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -