-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знаряддя (Адаптер, біти, бокорізи, бури, викрутки, довгогубці, заклепувальний пістолет, зн...×-
Знаряддя (Адаптер, біти, бокорізи, бури, викрутки, довгогубці, заклепувальний пістолет, знімач ізоляції, інструменти, кліщі, ключі, комплект клинів, коронка, кримпер, напівкруглогубці, кувалда, кусачки, кутник, лом, маркер, молотки, набори біт, викруток, головок торцевих, набір для обтискання проводів, набір затискачів, набір електромонтера, набір інструментів, набір ключів, набір лез, набір мітчиків, набір надфілів, набір напилків, набір паяльних жал, набір свердл, торцевих головок, фрез, ніж будівельний, ніж з висувним лезом, ніж монтерський, ножиці, органайзер, паяльник, пензлі, пила-ножівка, пістолети для герметика та монтажної піни, плашки, плоскогубці, полотне ножовочне, пневмопістолет для фарби, пояс монтажника, прес ручний, різак, рулетки, свердла, секатори, скрині, сокири, сучкорізи, тонкогубці, штангельциркуль, щітки, ящики).
- ID: UA-2026-07-22-007355-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29881264
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для потреб бригад із заміни приладів обліку (інвестиційна програма АТ...×-
Комплект обладнання для потреб бригад із заміни приладів обліку (інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» п.7.17 ІП 2026)
- ID: UA-2026-04-01-011951-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28795330
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект інструменту (набір електрика) для потреб бригад з планової перевірки засобів облі...×-
Комплект інструменту (набір електрика) для потреб бригад з планової перевірки засобів обліку електроенергії (інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» п.7.22 ІП 2026)
- ID: UA-2026-03-23-004772-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28689152
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для потреб бригад з припинення/відновлення електропостачання споживача...×-
Комплект обладнання для потреб бригад з припинення/відновлення електропостачання споживачам (інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» п.7.18 ІП 2026)
- ID: UA-2026-03-23-004062-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28688433
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для потреб бригад із заміни приладів обліку (інвестиційна програма АТ...×-
Комплект обладнання для потреб бригад із заміни приладів обліку (інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» п.7.17 ІП 2026)
- ID: UA-2026-03-23-003331-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28687717
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Адаптера, біти, бокорізів, бурів, викруток діелектричних, викруток зі змінними бітами, вик...×-
Адаптера, біти, бокорізів, бурів, викруток діелектричних, викруток зі змінними бітами, викруток ударних, довгогубці діелектричні, заклепувальний пістолет, інструмент для зняття ізоляції, кліщі для опресування, ключ розвідний, ключ трубний, комплект клинів монтажних, коронка по металу, напівкруглогубці, кувалда, кусачки-стрипер, кутник металевий, лом будівельний, молоток слюсарний, набір біт для шуруповертів, набір викруток, набір викруток діелектричний, набір для обтискання проводів, набір затискачів-кліщів, набір електромонтера, набір інструментів у сумці, набір ключів рожкових, набір ключів шестигранних, набір лез, набір надфілів, набір напилків, свердло по металу, секатор садовий, скриня інструментальна, сокира, сумка для інструменту, тонкогубці прямі діелектричні, штангенциркуль механічний,щітка ручна по металу, щітка чашкова по металу, ящик для інструментів
- ID: UA-2025-11-25-001466-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27250687
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладна...×-
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладнання ПС 35-110кВ (7.21 ІП 2025)
- ID: UA-2025-08-04-010908-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26046351
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладна...×-
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладнання ПС 35-110кВ (п.7.21 ІП 2025)
- ID: UA-2025-06-27-000177-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25734200
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладна...×-
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладнання ПС 35-110кВ (п.7.21 ІП 2025)
- ID: UA-2025-06-18-002569-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25635899
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладна...×-
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладнання ПС 35-110кВ.(п.7.21 ІП 2025)
- ID: UA-2025-05-22-012626-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25387102
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладна...×-
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладнання ПС 35-110кВ.(п.7.21 ІП 2025)
- ID: UA-2025-04-28-003306-a
- Дата створення : 28.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25126263
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект слюсарного інструменту для потреб виробничих бригад філій (п.7.1 ІП 2025)- ID: UA-2025-04-24-011575-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25108795
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект обладнання для потреб бригад з припинення/відновлення електропостачання споживача...×-
Комплект обладнання для потреб бригад з припинення/відновлення електропостачання споживачам (п.7.27 ІП 2025)
- ID: UA-2025-04-02-011728-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24898154
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладна...×-
Комплект ручного слюсарного інструменту для потреб СПС для ремонту високовольтного обладнання ПС 35-110кВ.(п.7.21 ІП 2025)
- ID: UA-2025-03-12-012276-a
- Дата створення : 12.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24692891
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекту інструменту для монтажу проводу (п.7.3 ІП 2025)- ID: UA-2025-02-24-009194-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24521538
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -