-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Полотно дверне, коробка дверна, лиштва код ДК 021:2015 «44220000-8 Столярні вироби»- ID: UA-2026-07-27-008931-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29919625
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки дверні (44221210-0 Дверні полотна); планка добірна (44221211-7 Дверні коробки); нали...×-
Блоки дверні (44221210-0 Дверні полотна); планка добірна (44221211-7 Дверні коробки); наличники (лиштва) (44220000-8 Столярні вироби) код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2024-02-02-000908-a
- Дата створення : 02.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20613406
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (дверне полотно, дверна коробка, лиштва)- ID: UA-2023-12-12-004132-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20031681
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (підвіконня)- ID: UA-2023-12-12-017306-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20031664
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (дверне полотно, коробка, добірна планка, лиштва)- ID: UA-2023-11-13-013408-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19613301
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (дверне полотно, коробка, добірна планка, лиштва)- ID: UA-2023-11-13-013236-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19613300
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (дверне полотно в комплекті)- ID: UA-2023-11-06-000722-a
- Дата створення : 06.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19531609
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
матеріали (Дверне полотно в комплекті)- ID: UA-2023-11-01-012155-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19485009
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
склопакет- ID: UA-2023-11-01-011310-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19485008
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ПВХ конструкції- ID: UA-2023-11-01-011465-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19485005
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (Склопакет)- ID: UA-2023-10-25-001758-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19414800
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (віконні блоки, відливи)- ID: UA-2023-10-24-001127-a
- Дата створення : 24.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19390674
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
столярні вироби- ID: UA-2023-07-28-002013-a
- Дата створення : 28.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18534178
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
лиштва- ID: UA-2023-07-27-007400-a
- Дата створення : 27.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18524167
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Предмет (двері металеві)- ID: UA-2023-07-12-006858-a
- Дата створення : 12.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18385924
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -