-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань»...×-
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань». В рамках обласного проєкту «Кемпінги Львівщини» (Розпорядження голови ЛОВА №439/0/5-26ВА від 08.04.2026) Захід: «Розбудова інфраструктури на туристично-рекреаційних локаціях (санітарні зони, кемпінги, велоінфраструктура тощо)», а саме: «Облаштування інфраструктури організованої зони відпочинку та оздоровлення населення за адресою: с. Урич, Стрийський район, Львівська область».
- ID: UA-2026-09-04-014094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302763
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань»...×-
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань» з монтажем. В рамках обласного проєкту «Кемпінги Львівщини» (Розпорядження голови ЛОВА №439/0/5-26ВА від 08.04.2026) Захід: «Розбудова інфраструктури на туристично-рекреаційних локаціях (санітарні зони, кемпінги, велоінфраструктура тощо)», а саме: «Облаштування інфраструктури організованої зони відпочинку та оздоровлення населення за адресою: с. Урич, Стрийський район, Львівська область».
- ID: UA-2026-08-14-012097-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30095548
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення з матеріалів Замовника огороджувальних конструкціїй- ID: UA-2025-09-30-000106-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26591260
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перила поручні для пандусів (конструкційна сталь d42 з додатковими поперечинами, фарбовані...×-
Перила поручні для пандусів (конструкційна сталь d42 з додатковими поперечинами, фарбовані, зварні, 2 шт по 3,5 м.п.)
- ID: UA-2024-10-27-000440-a
- Дата створення : 27.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23035651
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини- ID: UA-2022-09-28-010645-a
- Дата створення : 28.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15456644
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини (накриття для збереження мурованої стіни)- ID: UA-2021-07-29-010218-b
- Дата створення : 29.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10911161
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Оглядовий майданчик- ID: UA-2018-12-13-002382-c
- Дата створення : 13.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2807093
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44211000-2 Збірні спорудиЗавершена -