-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2026-08-30-000836-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233218
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована, ДСП шліфована, Х...×-
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована, ДСП шліфована, ХДФ ламінована – 44191300-8)
- ID: UA-2026-07-28-009199-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29931766
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2026-06-05-011890-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29456693
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2026-05-07-009366-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29151674
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ХДФ ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2026-05-07-009205-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29151514
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2026-03-27-010555-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28755695
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП CLEAR Talco/Fiocco FC13 Тора...×-
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП CLEAR Talco/Fiocco FC13 Торано 2800*2070*18 мм – 44191300-8)
- ID: UA-2025-12-23-011086-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27722280
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2025-12-01-017875-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27344564
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2025-10-21-017333-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26839232
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована біла гладка 2750*...×-
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована біла гладка 2750*1830 16 мм – 44191300-8)
- ID: UA-2025-10-03-011761-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26641892
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2025-09-02-012151-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26308400
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ХДФ ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2025-08-29-007811-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26282731
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2025-08-29-007817-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26282723
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ХДФ ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2025-08-19-007889-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26179731
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)- ID: UA-2025-07-24-010657-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25969203
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -