-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-07-23-012708-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29898714
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, код 44190000-8 за ДК 021:2015...×-
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали різні»
- ID: UA-2026-03-05-007591-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28512031
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-01-29-004865-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28108042
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, код 44190000-8 за ДК 021:2015...×-
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали різні»
- ID: UA-2025-12-09-021253-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27476456
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, ДК 021:2015: 44190000-8 Конст...×-
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
- ID: UA-2025-11-18-000598-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27156243
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, ДК 021:2015: 44190000-8 Конст...×-
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
- ID: UA-2025-10-07-000284-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26658685
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями- ID: UA-2025-08-19-009457-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26181301
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями- ID: UA-2025-05-14-008575-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25299535
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плити ОСБ (OSB)- ID: UA-2025-04-08-008138-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24950522
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями- ID: UA-2025-01-28-002124-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24204246
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали в асортименті, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали...×-
Будівельні матеріали в асортименті, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали різні»
- ID: UA-2023-10-12-009441-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19264288
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали в асортименті, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали...×-
Будівельні матеріали в асортименті, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали різні»
- ID: UA-2023-09-22-011270-a
- Дата створення : 22.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19064751
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цвях шиферний- ID: UA-2023-08-17-002888-a
- Дата створення : 17.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18699989
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плита ПСБС-25, дюбель тарільчатий, кріплення для теплоізоляції з плоским цвяхом- ID: UA-2023-08-17-002163-a
- Дата створення : 17.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18699254
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цвяхи, анкер, гвинт- ID: UA-2023-08-16-008625-a
- Дата створення : 16.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18693192
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -