-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
З’єднувальні деталі для трубопроводів- ID: UA-2026-09-01-011963-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258758
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фітинги- ID: UA-2026-08-25-009701-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30187075
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба та фітинги- ID: UA-2026-08-25-008156-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30185552
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві водогазопровідні і електрозварні та відводи- ID: UA-2026-08-18-013117-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30122970
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба та фітинги- ID: UA-2026-08-10-012063-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30043342
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фітинги- ID: UA-2026-07-27-009887-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920542
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
З’єднувальні деталі для трубопроводів- ID: UA-2026-06-30-004354-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687523
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фітинги та фланці- ID: UA-2026-05-12-002674-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29189498
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та фітинги- ID: UA-2026-04-16-012649-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28941498
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фітинги та фланці- ID: UA-2026-04-09-002221-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28872877
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та фітинги- ID: UA-2026-02-25-008561-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28425640
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та фітинги- ID: UA-2026-01-13-011029-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27896193
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві водогазопровідні і електрозварні та відводи- ID: UA-2025-11-06-014181-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27030686
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фітинги- ID: UA-2025-10-24-012128-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26885100
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фітинги- ID: UA-2025-10-08-012752-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26686804
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -