-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Курага, чорнослив, родзинки, горошок зелений свіжоморожений, вишня свіжоморожена- ID: UA-2023-08-10-011808-a
- Дата створення : 10.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18645785
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох- ID: UA-2020-01-24-000008-b
- Дата створення : 24.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4347165
ДК 021:2015: 15331132-1 Оброблений горохЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста- ID: UA-2019-11-22-001563-c
- Дата створення : 22.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4054681
ДК 021:2015: 15331132-1 Оброблений горохЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох- ID: UA-2019-11-22-001943-b
- Дата створення : 22.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4054170
ДК 021:2015: 15331132-1 Оброблений горохЗавершена -