-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукти харчування ( курага, родзинки, чорнослив без кісточки (не копчений), плоди шипшин...×-
Продукти харчування ( курага, родзинки, чорнослив без кісточки (не копчений), плоди шипшини, ягоди заморожені в асортименті,сухофрукта в асортименті , горох заморожений, капуста квашена, огірки солені, помідори солені, томатна паста)
- ID: UA-2022-02-15-001729-a
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14129853
Комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукти харчування ( оброблені фрукти та овочі)- ID: UA-2022-01-13-000760-b
- Дата створення : 13.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13594011
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-11-19-014847-a
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12597082
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-11-17-000943-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12518726
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-11-11-003142-c
- Дата створення : 11.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12435508
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-11-09-013023-b
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12388647
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-10-23-001969-b
- Дата створення : 23.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12107850
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-10-11-001011-a
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11924149
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-10-07-002362-b
- Дата створення : 07.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11875185
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-09-20-000282-a
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11594279
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-09-10-003929-b
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11471973
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-09-10-001582-b
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11463799
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-03-18-007907-a
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9130373
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-03-17-002646-b
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9104374
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2021-01-21-002359-a
- Дата створення : 21.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8214544
комунальний заклад "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20519520ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -