-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон з автопослугами (44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-08-31-001151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234424
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС" ЄДРПОУ: 32459822ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон з автопослугами (44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2025-04-30-004214-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25151911
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС" ЄДРПОУ: 32459822ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали за кодом ДК 021:2015 44110000-4 (бетон)- ID: UA-2025-02-25-011953-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24539577
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС" ЄДРПОУ: 32459822ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (арматура №12мм)- ID: UA-2025-02-25-003278-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24531053
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС" ЄДРПОУ: 32459822ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон з автопослугами- ID: UA-2025-02-05-000145-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24311234
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС" ЄДРПОУ: 32459822ДК 021:2015: 44114000-2 БетонЗавершена -