-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетон- ID: UA-2026-09-01-000686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247606
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-31-001607-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234907
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лоток бетонний- ID: UA-2026-08-27-010265-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30216294
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-20-011219-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148898
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-20-003440-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30141138
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-19-001131-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30124774
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-18-011122-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30120982
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 4 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лоток бетонний- ID: UA-2026-08-17-003650-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30100539
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити перекриття- ID: UA-2026-08-03-006023-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29974470
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон- ID: UA-2026-07-28-001424-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29923985
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лоток бетонний- ID: UA-2026-07-24-009086-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29907923
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетон- ID: UA-2026-07-16-005118-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29832214
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетон- ID: UA-2026-06-16-005321-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29549162
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-06-15-003749-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29533959
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетон- ID: UA-2026-06-01-006790-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29395146
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -