-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100...×-
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
- ID: UA-2023-10-12-009270-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19264119
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100...×-
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
- ID: UA-2023-04-18-004725-a
- Дата створення : 18.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17518161
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б; бітум нафтовий дорожній БНД 70/100- ID: UA-2022-08-10-009007-a
- Дата створення : 10.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15078183
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -